Risc mare de neplata Adnow.com

În seara asta, ADNOW, mi-a dovedit lipsa de seriozitate. Știți foarte bine cât i-am stimat,mereu am scris pe forum când am primit bănuții.. Acum, am încercat să mă loghez în cont și ghiciți ce.. Nu mai există nici un cont! N-am primit nici un mesaj de informare,absolut nimic.. Aș dori și eu niște explicații, inclusiv banii aflați in cont
 
# Adi, acum am verifcat iar contul si ma pot loga in sfarsit..sper sa fie totul ok, eu nu veau nici sa laud Adnow, nici sa-i aduc afirmatii negative.. Colaborez de 3-4 luni si momentan mi-am primit banutii la timp.. Sper sa nu apara probleme pe viitor!
 
Din cand in cand nu te mai poti loga. Mentenanta. Verifica dupa 12/24 ore si va merge. Am patit de vreo 3 ori asa.
Daca nu primesti mesaj ca esti banat sau ceva in gen si doar nu te poti loga, atunci inseamna ca lucreaza ei la site. Stai linistit.
 
În seara asta, ADNOW, mi-a dovedit lipsa de seriozitate. Știți foarte bine cât i-am stimat,mereu am scris pe forum când am primit bănuții.. Acum, am încercat să mă loghez în cont și ghiciți ce.. Nu mai există nici un cont! N-am primit nici un mesaj de informare,absolut nimic.. Aș dori și eu niște explicații, inclusiv banii aflați in cont
A fost o problema tehnica cu serverul, nici eu nu mi-am putut accesa admin-ul. Nu va panicati atat de rapid daca nu reusiti sa intrati in cont. Isi revine.
 
Voua va arata bine statiscile din ultimele 24 de ore? Am facut ticket, dar nu raspunde nimeni.
 
ce sa intamplat cu admow pana acum castgam la 3000 - 4000 de vizite si 30-40 de click in jur de 1,50 acum imi danumai 0,55 cum de o scazut asa de mult
 
Cand inca aveti suma in balanta si nu s-a format in "waiting for payment", imi scrieti mie sa va fac cerere de plata. De obicei moderatorul le formeaza automat duminica - luni, daca nu vi le formeaza scrieti-mi mie sa trimit cererea de plata pt voi.
Buna ziua,
Am atins limita pragului de plata inca din darta de 1 februarie si nu s-au facut inca transferul banutilor. Care este procedura pentru a intra in posesia sumei aflate in cont?
Multumesc.
 
L-a mine s-au făcut automat tot timpul fără sa vb cu nimeni. De obicei lunea se face
LA Multi Ani Cătălina!
 
Buna ziua! Astept de mai bine de o saptamana o plata de la adnow si nimic. Am vorbit cu ei si ma tot amana dar de cateva zile nici nu mai raspund la mesaje.
Ce pot face?
 
Buna ziua! Astept de mai bine de o saptamana o plata de la adnow si nimic. Am vorbit cu ei si ma tot amana dar de cateva zile nici nu mai raspund la mesaje.
Ce pot face?
au zi libera joi si vineri din cate am inteles,deaia nu raspund... trebuie sa le trimiti pe skype cerere de plata ,..adauga pe skype pe managerul adnow pe romania , ro.adnow01 ,si zi sa iti faca cerere de plata...
 
Loading...
Back
Sus