Risc mare de neplata Adnow.com

Fac parte din persoanele care sunt platite de Adnow si chiar platite bine....Ca la aprope orice retea sunt pareri pro si contra....Personal eu n-am avut nici cea mai mica problema cu ei ....Platit la timp,daca au fost ceva probleme imediat am facut tiket si s-a incercat o rezolvare in favoarea ambelor parti....Asa ca de la mine numai cuvinte de lauda...
Vezi data viitoare cand mai adaugi o metoda de plata pe forum asigura-te sa fie una valida nu fake luata de pe net.Cea ce prezinti tu aici mi se pare o facatura ordinara.Ca sa ma convingi ca nu e asa da-i lui @AlexH site-ul in privat,sunt curios tare cu ce site ai scos tu 10.000 $ de la adnow.
 
Ultima editare:
Vezi data viitoare cand mai adaugi o metoda de plata pe forum asigura-te sa fie una valida nu fake luata de pe net.Cea ce prezinti tu aici mi se pare o facatura ordinara.Ca sa ma convingi ca nu e asa da-i lui @AlexH site-ul in privat,sunt curios tare cu ce site ai scos tu 10.000 $ de la adnow.
de ce ti se pare o făcătură "ordinara" ? si ce importanta are site-ul cu care a scos omul banii, curios este ca nimeni nu a venit cu dovezi clare ca a fost blocat aiurea și culmea numai cei cu site-uri mărunte se plang
 
de ce ti se pare o făcătură "ordinara" ? si ce importanta are site-ul cu care a scos omul banii, curios este ca nimeni nu a venit cu dovezi clare ca a fost blocat aiurea și culmea numai cei cu site-uri mărunte
Cu dovezi clare nu mai are cum sa vina cineva din momentul ce ti-a inchis contul,cat despre dovada aia de plata am mari mari dubi,aici pe forum nu suntem webmasteri de o zi intelegi tu ?
 
de ce ti se pare o făcătură "ordinara" ? si ce importanta are site-ul cu care a scos omul banii, curios este ca nimeni nu a venit cu dovezi clare ca a fost blocat aiurea și culmea numai cei cu site-uri mărunte se plang
eu lucrez cu ei de un an de zile și sunt destul de mulțumit, acum ca poate au fost ture când sa mai întârziat puțin se mai întâmplă.. dar mereu au făcut plata
 
eu lucrez cu ei de un an de zile și sunt destul de mulțumit, acum ca poate au fost ture când sa mai întârziat puțin se mai întâmplă.. dar mereu au făcut plata
Nu ma intereseaza ca te-au platit sau nu,cum sa mai spus sunt uni care au fosti platiti(o minoritate) si cei care nu au fost platiti.Cea ce ma intereseaza mai mult e a nu se induce lumea in eroare ,ca vorba aia multi de aici nu suntem webmasteri de o zi doua...
 
Vezi data viitoare cand mai adaugi o metoda de plata pe forum asigura-te sa fie una valida nu fake luata de pe net.Cea ce prezinti tu aici mi se pare o facatura ordinara.Ca sa ma convingi ca nu e asa da-i lui @AlexH site-ul in privat,sunt curios tare cu ce site ai scos tu 10.000 $ de la adnow.
:))) Sincer nu am de ce sa iti demonstrez tie nimic....daca tu nu reusesti sa scoti suma asta sau macar jumatate nu ma acuza pe mine ca reusesc .... Daca vrei sa crezi bine daca nu iarasi bine....nu incerc sa demonstrez nimic nimanui....cum unii spun ca este scam si ca nu se fac plati etc , eu vin si spun ca se poate ...seara buna !
 

Atașamente

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    26,5 KB · Vizualizări: 25
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    25,3 KB · Vizualizări: 26
Și eu sunt manipulat. Nu o fi adnow rețeaua perfecta, dar cum am mai spus-o în câteva postări, nici țepari nu sunt. Se vorbește ca majoritatea nu au fost plătiți. A făcut cineva un astfel de raport? Asa la o simpla citire a topicului, nu pare. E clar ca sunt 2 tabere. Pro și contra. De data asta nu mai pun dovada de plata.
 
adnow plateste ...e buna reteaua..in schimb MEDIAVENUS e firma jalnica...baga vrajeala ca ofera 0.07cpc dar de unde nu e nici 0.03 =))
Si la adnow cat au cpc ? Daca iti contorizeaza un sfert din clicuri , pare ca ar avea un cpc de 0,03 . Dar la o contorizare normala , cpc ar fi undeva la 0,007 :D
Plus ca la mediavenus ai posibilitatea sa banezi reclamele care au un cpc ce nu iti convine .
Banez tot ce e sub 0,03 .
 
Si la adnow cat au cpc ? Daca iti contorizeaza un sfert din clicuri , pare ca ar avea un cpc de 0,03 . Dar la o contorizare normala , cpc ar fi undeva la 0,007 :D
Plus ca la mediavenus ai posibilitatea sa banezi reclamele care au un cpc ce nu iti convine .
Banez tot ce e sub 0,03 .
mediavenus nu ofera pret mai mare de 0.03 la publisheri si siteuri noi...nu stiu cat ai tu dar la cei noi da sub 0.03 ceea ce e jalnic si mai mint ca au si 0.07...
 
mediavenus nu ofera pret mai mare de 0.03 la publisheri si siteuri noi...nu stiu cat ai tu dar la cei noi da sub 0.03 ceea ce e jalnic si mai mint ca au si 0.07...
Exemple , cpc peste 0,04 .
 

Atașamente

  • Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    12,5 KB · Vizualizări: 19
  • Screenshot_3.jpg
    Screenshot_3.jpg
    14,2 KB · Vizualizări: 17
  • Screenshot_4.jpg
    Screenshot_4.jpg
    13,2 KB · Vizualizări: 16
te cred...esti publisher vechi...celor noi le da 0.025-0.028 max la orice reclama...is prafi....de ce mint ca da 0.07 si ei nu da nici 0.03?
 
Au deja ban pe f multe forumuri straine,pe zi ce trece nenea google se umple cu topicuri si review-uri ''adnow scam''.Astia de la adnow si-au facut proasta impresie ca ei ne platesc pe noi ! Nu ! draga adnow noi astia webmasteri te tinem in spate, te platim si iti bagam bani in buzunar nu tu noua !
Care ban? Despre ce vorbesti? Nu avem nici un ban!!! Nu vorbiti in necunostinta de cauza. Sa fim seriosi, daca iei orice alta retea din lumea asta si ii dai un search vezi ca exista peste un tot un topic de genul: Adnow scam, Mgid scam, Content Ad scam etc. Fiti rezonabili! Cheaterii sunt cei care deschid aceste topicuri aiurea, ca sa defaimeze. Cred ca suntem atat de idioti inca sa facem scam? Operam in toata lumea, lucram cu agentii media, avem contracte cu sute de retele CPA. Care scam?
 
Foarte bine spus,deja marile site-uri au renuntat a mai lucra cu ei,pe mai toate forumurile straine au o rata de peste 70% useri neplatiti si cam 30% platiti.Asa ca oricat ar deranja acest lucru pentru orice reprezentant adnow,pentru mine personal si pentru multi alti useri sunt tepari.
<mari site-uri> care au refuzat sa lucreze cu noi, hmmm, un exemplu, te rog? Si by the way, de unde ai statisticile astea, 70% - neplatiti si 30% - platiti? E foarte interesant ceea ce spui, minciuna dupa minciuna. Inainte de a face acuzatii la adresa noastra, vino cu dovezi! ;)
 
Loading...
Back
Sus