Videomega

Referitor la netu, saptamana trecuta marti sau miercuri am atins 50, astazi luni am primit plata.
Nu stiu cum voua nu va plateste. Mie de 1 an si ceva imi platesc mereu la timp.

image.jpg
 
Eu prefer sa merg pe siteuri care ofera acest serviciu gratis si sa folosesc openload si netu primele mereu pentru profit, iar restul sa aiba lumea ce vedea in caz ca nu le merg primele
.
Dintr-un site pe nisa asta, nu as investii 1leu in nimic.
Opinia mea!

Tot pentru profit ar fi acela , iti scoti banii mult mai repede si nu te poti astepta la dmca zilnic ca nu o sa ajunga niciodata asa cunoscut.
Referitor la netu, saptamana trecuta marti sau miercuri am atins 50, astazi luni am primit plata.
Nu stiu cum voua nu va plateste. Mie de 1 an si ceva imi platesc mereu la timp.

image.jpg

Cine stie , poate ai mai mult trafic ca mine.Eu fac acum 2-3$ pe zi , in vreo cateva zile ating 100$ si am 3 metode de plata si nu am primit pe niciuna.
 
Pai tocmai daia nu primesti cred. Lasa doar paypal sau unde vrei banii si da-le email sa iti faca plata.
 
Pai tocmai daia nu primesti cred. Lasa doar paypal sau unde vrei banii si da-le email sa iti faca plata.

Acum numai pot schimba.Am trimis doua e-mail-uri deja la ei si niciun raspuns pana acum.
Mi-au raspuns doar cand am raportat cateva buguri si atat.La adresa asta de e-mail am trimis :
[email protected] mai au si alta ?

// Numai conteaza , i-am primit pe webmoney.
 
Ultima editare:
In caz ca nu urmariti torrentfreak , au scris un articol despre videomega : link aici
Au scris cam ce stiam si noi deja.
 
Eu stiam ca adminul era roman si nu portughez. Cel putin asta era prin 2012-2013 si-l aveam chiar prin lista.

Eu lucrez cu ei nici de un an de zile , nu il cunosc pe admin dar platile mereu le-am primit pe paypal de la [email protected] Acum nu stiu daca e chiar el adminul.Habar nu am , oricum numai conteaza.

P.S : e online pe skype de mai bine de o ora dar nu raspunde bineinteles.
 
Eu am inlocuit instant videomega cu rapidvideo. Am ales ca Netu prima sursa, care chiar nu pica/sterge niciodata, openload a doua si a treia rapidvideo pana o fi ceva mai bun.
Mai nou am primit email de la netu ca toate videourile la care fac upload vor fi 720p conversie :) Deci pentru mine netu a devenit nr 1.
 
Eu am inlocuit instant videomega cu rapidvideo. Am ales ca Netu prima sursa, care chiar nu pica niciodata, openload a doua si a treia rapidvideo pana o fi ceva mai bun.
Mai nou am primit email de la netu ca toate videourile la care fac upload vor fi 720p conversie :) Deci pentru mine netu a devenit nr 1.

Am primit si eu acelasi mail , tot ca prima sursa il folosesc.Doar ca mesajul acela de la captcha nu apare cum trebuie.
La my account Available quality: up to 480p (you need more traffic to 720p)
Iti apare la fel ? Pentru ca sincer am mai vazut clipuri de la netu si aparea rezolutia 720p langa butonul CC.
Eu si ce am urcat acum recent nu apare.
 
Mi-a banat google site..din pacate nu mai am cum sa va ajut cu nimic pana nu rezolv. Ca sunt 0, fara trafic nimic. Revin la topic dupa ce rezolv problemele.
 
Serverele sunt la pamant ce 2 zile,cred,iar siteurile cu videomega ca server primar se incarca cam greu! Se pare ca asta a fost si cu Videomega,ce e bun nu tine mult! :))
 
Exista vreun plugin ceva, cu care putem sterge absolut toate videourile de la videomegatv de pe site? Careva vreo idee ceva?
Ca era nr 1 la mine si acum prima pozitie e goala la toate. Si da urat...
 
Am o intrebare, daca iti iei un server dedicat si urci filmele pe el cum ati vorbit mai sus, nu o sa ai probleme cu dmca sa iti stearga toate filmele de pe server?
 
nu o sa ai probleme cu dmca sa iti stearga toate filmele de pe server?
NU iti poate sterge filmele de pe site.
Asta o faci tu daca vrei cand primesti notificare. Poti doar sterge link din wordpress iar filmul de pe server sa ramana si apoi il repostezi.
 
Foloseste cineva speedplay.us? vad ca Romania ii in tier3 si plateste $30 la 10k viziualizari..
 
Loading...
Back
Sus