Scam Exoclick

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert

Iurra838

你为什么要浪费时间翻译这个?
Registered
Full Member
VIP Club

Daca nu crezi, atunci incearca sa adaugi site de mgid pe contul adskeper si nu va merge sau login cu acelasi cont. :p
Toate site-urile pe care le am pe mgid le am si pe adskeeper... Cat despre login am pe mgid 3 conturi si pe adskeeper 2 conturi. Cele 2 conturi de pe adskeeper folosesc aceleasi emails ca pe mgid doar ca parole diferite.
Si acum am incercat sa vad daca pot sa ma loghez cu parola de la al 3-lea cont mgid pe adskeeper si nu a mers :D deci au schimbat cel putin pentru utilizatorii mai noi :)

C.Pintiuta

Member
Registered
Full Member
Eu astept de 20 de zile plata de la Meloads, prin Paypal. Stii cumva cat dureaza sa efectueze platile?
Platile se fac intre 24 si 27 , uneori mai repede alteori mai tarziu.

Sincer.. nu vad care ar fi problema daca a trimis traficul ala.. ei sunt cpc, a livrat trafic si clickuri nu a fraudat din cate spune.
Si mie la un site nou ma lasat sa castig pana la 19 $, va vine sa credeti sau nu nicicum nu am mai putut face 1$, oricat trafic si clickuri as avea

Ultima editare:

yepuras

VIP Club
Registered
Full Member
VIP Club
Nu stiu daca sunt scameri sau nu dar timp de patru ani mi-am primit regulat banii in fiecare saptamana .
Am primit atat platile foarte mari cat si cele foarte mici si niciodata nu am primit email sau altceva precum ca se verifica traficul trimis .

Reclama

Stiri Monezi Virtuale

Reducere pentru Vacanta

Loading...
Sus