Scam Exoclick



Daca nu crezi, atunci incearca sa adaugi site de mgid pe contul adskeper si nu va merge sau login cu acelasi cont. :p
Toate site-urile pe care le am pe mgid le am si pe adskeeper... Cat despre login am pe mgid 3 conturi si pe adskeeper 2 conturi. Cele 2 conturi de pe adskeeper folosesc aceleasi emails ca pe mgid doar ca parole diferite.
Si acum am incercat sa vad daca pot sa ma loghez cu parola de la al 3-lea cont mgid pe adskeeper si nu a mers :D deci au schimbat cel putin pentru utilizatorii mai noi :)
 
Eu astept de 20 de zile plata de la Meloads, prin Paypal. Stii cumva cat dureaza sa efectueze platile?
Platile se fac intre 24 si 27 , uneori mai repede alteori mai tarziu.

Sincer.. nu vad care ar fi problema daca a trimis traficul ala.. ei sunt cpc, a livrat trafic si clickuri nu a fraudat din cate spune.
Si mie la un site nou ma lasat sa castig pana la 19 $, va vine sa credeti sau nu nicicum nu am mai putut face 1$, oricat trafic si clickuri as avea
 
Ultima editare:
Nu stiu daca sunt scameri sau nu dar timp de patru ani mi-am primit regulat banii in fiecare saptamana .
Am primit atat platile foarte mari cat si cele foarte mici si niciodata nu am primit email sau altceva precum ca se verifica traficul trimis .
 
Loading...
Back
Sus