Recuperare Pagina Facebook

BGD1337

Active Member
Registered
Full Member
Salutare, am o pagina Facebook cu circa 30k like-uri si a fost suspendata recent pe o perioada nedeterminata, am facut Appeal insa a fost respins.
Mai este vreo sansa sa o pot recupera, sa mai fac inca un Appeal sau ceva de genu asta?
Mersi.
 
Mare e gradina fuckbookului.... Cam nu ai ce face daca ti-a fost respins apelul. Singura sansa ... Sterge tot de pe ea . Schimba poza profil .. datele paginii modificaile. Asteapra un pic , ra 1-2 postari si dupa fa iar recurs la facebook. Daca nu merge cam poti sa ii zici Pa Pa.
 
Pai ideea e ca nu mai pot face recurs..nu mai pot da Appeal.
Eh, aia e, sa fie sanatosi.
Mersi de raspuns, @Mariuselll
 
Am patit la fel cu vreo 15 pagini cam acum un an si nu am reusit nimic. Am primit si restrictie o perioada de timp si nu mai puteam sa creez alte pagini iar dupa vreo 2 luni de la suspendarea paginilor mi le-au sters si din cont.
 
odata ce constestatia pentru anularea publicari este respinsa asa ramane definitiv , numai poti face iar contestatie
 
odata ce constestatia pentru anularea publicari este respinsa asa ramane definitiv , numai poti face iar contestatie
Mai demult se putea face , nu stiu acuma daca mai merge. Tre sa caut linku ala sa vad. Si eu am patit asa si am intrat dupa pe link si a mers ... Bineinteles raspunsul a fost nefavorabil pentru mine ca asa e fuckbookul
 
facebook a devenit foarte strict si trebuie sa ai grija ce postezi ca te arde oricand , mie mi-au sters un video cu unu ce se lovise de gard si au eliminat pe motiv de violenta , abia dupa contestatie au zis ca a fost o greseala.... deci sunt foarte stricti,aveti grija la orice postati
 
Loading...
Back
Sus