Recuperare Pagina Facebook

BGD1337

Active Member
Registered
Full Member
Salutare, am o pagina Facebook cu circa 30k like-uri si a fost suspendata recent pe o perioada nedeterminata, am facut Appeal insa a fost respins.
Mai este vreo sansa sa o pot recupera, sa mai fac inca un Appeal sau ceva de genu asta?
Mersi.
 
Mare e gradina fuckbookului.... Cam nu ai ce face daca ti-a fost respins apelul. Singura sansa ... Sterge tot de pe ea . Schimba poza profil .. datele paginii modificaile. Asteapra un pic , ra 1-2 postari si dupa fa iar recurs la facebook. Daca nu merge cam poti sa ii zici Pa Pa.
 
Am patit la fel cu vreo 15 pagini cam acum un an si nu am reusit nimic. Am primit si restrictie o perioada de timp si nu mai puteam sa creez alte pagini iar dupa vreo 2 luni de la suspendarea paginilor mi le-au sters si din cont.
 
odata ce constestatia pentru anularea publicari este respinsa asa ramane definitiv , numai poti face iar contestatie
 
odata ce constestatia pentru anularea publicari este respinsa asa ramane definitiv , numai poti face iar contestatie
Mai demult se putea face , nu stiu acuma daca mai merge. Tre sa caut linku ala sa vad. Si eu am patit asa si am intrat dupa pe link si a mers ... Bineinteles raspunsul a fost nefavorabil pentru mine ca asa e fuckbookul
 
facebook a devenit foarte strict si trebuie sa ai grija ce postezi ca te arde oricand , mie mi-au sters un video cu unu ce se lovise de gard si au eliminat pe motiv de violenta , abia dupa contestatie au zis ca a fost o greseala.... deci sunt foarte stricti,aveti grija la orice postati
 
Loading...
Back
Sus