netu.tv

bodoborddo

Active Member
Registered
Full Member
la voi merge sa adaugati subtitrarea ca la mine nu
 
de adaugat merge sa adaugi, dar nu toate subtitrarile merg si apar pe film, nu stiu care e fenomenul. unele subtitrari merg altele nu merg.
 
Cred ca e un bug de cand au adaugat butonul de delete.
Doar la primul video din index nu poti adauga subtitrarea la restu merg.
Daca vrei sa adaugi neaparat la primul video din index ii dai un copy la video si adaugi subtitrarea la al doilea video.
Le-am trimis un mail dar la ce suport au , nu vad sa raspunda asa curand.
Site-ul lor nu e deloc friendly pentru uploaderi.Au aceeasi interfata de ani de zile.
 
Merge 98% cazuri. Se mai intampla la anumite videouri sa nu mearga deloc. Dar la mine se intampla destul de rar, se intampla in special la filme vechi. La cele noi, rar se intampla.
Da au buguri destule si interfata slaba (upload manual pe fisier, embed prin click nu direct, etc) dar macar nu sterg video-urile.
 
Merge 98% cazuri. Se mai intampla la anumite videouri sa nu mearga deloc. Dar la mine se intampla destul de rar, se intampla in special la filme vechi. La cele noi, rar se intampla.
Da au buguri destule si interfata slaba (upload manual pe fisier, embed prin click nu direct, etc) dar macar nu sterg video-urile.

Dar de platit te-au platit pana acum ? Eu am depasit de mult 50$ si nu m-au platit pana acum.
 
da copy video la videoul la care nu merge sa pui subtitrarea, si pune subul pe noul video. daca nici asa nu merge, fa upload in alta parte. se intampla rar cazuri dastea, dar se intampla.
 
Neata , a mai primit cineva plati de la netu in ultima perioada ?
Deja am sarit de 100 de dolari am trimis si doua email insa nici raspuns dar nici bani primiti .
 
Neata , a mai primit cineva plati de la netu in ultima perioada ?
Deja am sarit de 100 de dolari am trimis si doua email insa nici raspuns dar nici bani primiti .

La fel si eu , ultima data am avut noroc ca am vorbit de niste schimbari ce sa le faca si in aceeasi conversatie le-am zis sa trimita si banii si doar asa au trimis.Fata de luna trecuta numai trimit cum trebuie deloc plus ca au inceput sa fure.Fac cu 50% mai putin decat faceam luna trecuta si numarul de vizite este acelasi.
 
Sincer eu am inceput sa castig mai bine de cand am mau trecut la user premium , insa pana acum nu am avut probleme cu plata si iata ca de data asta nu mai vine , cine stie poate au terminat banii :) , sa speram ca nu se duc precum videomega ca deja sunt putine .
 
Loading...
Back
Sus