netu.tv

Mai ;asati si pe altul sa isi urce filmele :p
Too many connections
Cand se incarca pagina, nu apar codurile...
 
Pana la urma solutia este asa cum am spus eu in cateva topicuri. renuntati la aceste surse si faceti ceva propriu ca este mai bine.
Pentru cei care aveti ceva banuti de investit si vreti sa treceti pe cont propriu ma puteti contacta si ne vom intelege la pret.
Puteti afisa propria reclama automat in player, care va poate aduce venituri mai mari si chiar puteti negocia valoare cpm. Plus solutie pentru cei de stopare a celor care vor incerca sa fure fisierele.

Pentru cei care nu vor sa investeasca exista ridtv unde puteti urca filme sau prelua pe cele care sunt acum.

Dupa cum vedeti, solutii sunt si nu trebuie sa stati dupa nimeni, mai ales dupa cata munca depuneti sa urcati fisierele.
 
După ce că de-abia se mai strâng bănuți în cont mai și fură
Le-am dat mail de vinerea trecută legată de plată..astăzi după 7 zile mi-au plătit..dar cu lipsă 0,21$ . Nu că ar conta cine știe ce, dar ținând cont că era prima plată trebuia măcar să plătească integral
Suma din cont
543c2077be1c4d4a9c182dc12db1d3e9.png

Primit pe paypal: $51. În paypal nu apare nici un fees reținut, cel puțin nu din partea mea. So, unde-s cei $0,21 lipsă? :)))
 
Comision paypal sau au ramas in cont? Ca de furat de tura dinainte sa-ti mai arate. Adica in loc sa-ti pune 3$ iti pune unu..
 
Eu de cand sunt premium dabea am facut 10$. Inainte facem 1$ pe zi minim, acum cred ca imi dau 0.30 pe zi de merge in halul asta.
 
La mine a inceput sa mearga mai bine culmea dar le-am trimis e-mail-uri o gramada cu toate ca nu am primit un raspuns.
 
@FsOnline , poate le trimite unul si altul emailuri si poate o sa isi revina daca ii batem la cap, mie nu mi-au mai raspuns dupa aia. Mi-a raspuns la primul email si dupa aia nu au mai dat nici un raspuns.
Oricum ne fura la clickuri, nu trebuie sa ne fure si in alte feluri. E o diferenta cind faci o anume suma de bani pe zi si dupa aia faci jumate tot cu acelasi trafic pe site. Iti dai seama cu ochiul liber ca e hotie pe fata.
 
Chiar si asa eu sunt multumit. pentru ca la multe postari vechi. Netu este singurul player care a mai ramas
 
Am si eu o intrebare pentru cei ce folosesc netu.tv, views-urile dupa cat timp apar pentru ca am pus ieri niste video-uri si arata tot 0 views iar daca as fi adaugat video-urile cu openload faceam cam 200,300 views de pe o zi pe alta... apropo pentru cei cu https vedeti ca au adaugat si cei de la netu ssl
 
pai esti sigur ca primesti vizite la videouri de la netu? poate nu primesti...
in general apar repede view-urile...plus ce mai fura ei, plus ce se mai pierde pe drum...
 
Eu folosesc doar un player in pagina, de obicei folosesc openload, acum cum are https netu.tv as vrea sa pun pe netu ca am tot auzit ca nu se sterg video-urile doar ca imi arata tot 0 views si imposibil sa nu se uite nimeni pentru ca pun zilnic episoade noi si cum spuneam la openload se fac views... pe pagina unde am pus unul dintre playere arata 482 vizionari din 482, 1,2 imposibil sa nu se fi uitat
 
Ultima editare:
Poate ai pus alt cod. și te uiți la altul. nu durează asa mult sa apară click-urile. ba chiar mi se pare ca e în real time.
PS. baga 2 pop-urile și banner și plătesc ca pla. openload plătește cam de vreo 6 ori mai bine. Dar cum și zis. netu nu prea sterge
 
Loading...
Back
Sus