Netu - Bani din Video Upload

De cand cu ultima modificare primesc multe FAILED la conversie. Ciudat e ca dupa ce urc de 2 ori fisierul si doar redenumit, merge bine...dar din prima da failed..E naspa treaba asta mai ales daca ai multe video de urcat si le urci cu multiple...e chiar aiurea :((
Any tips?
 
De cand cu ultima modificare primesc multe FAILED la conversie. Ciudat e ca dupa ce urc de 2 ori fisierul si doar redenumit, merge bine...dar din prima da failed..E naspa treaba asta mai ales daca ai multe video de urcat si le urci cu multiple...e chiar aiurea :((
Any tips?

E un lucru nou acum pentru ei , cu multi upload , poate nu au servere suficiente sa faca fata conversiei.Si daca se mai gaseste unu doi sa uploadeze in masă , chiar nu ai cum.
Si mai e o chestie acum daca uploadezi mai multe fisiere si poate sa-ti zica s-au uploadat ok cand intri in my account o vezi ca iti lipsesc cateva.Eu folosesc File & Image Uploader pentru upload.
 
E un lucru nou acum pentru ei , cu multi upload , poate nu au servere suficiente sa faca fata conversiei.Si daca se mai gaseste unu doi sa uploadeze in masă , chiar nu ai cum.
Si mai e o chestie acum daca uploadezi mai multe fisiere si poate sa-ti zica s-au uploadat ok cand intri in my account o vezi ca iti lipsesc cateva.Eu folosesc File & Image Uploader pentru upload.
sper sa rezolve problema ...
 
Abea au bagat sisitemul de multi upload. Eu zic sa avem putina rabdare. Eu cand urc 10 filme, le numar la final sa fie toate. Daca urc seriale sezoane intregi, fac upload cu metoda veche, fisier cu fisier cu multe taburi deschise (ptr a avea embedurile direct).
 
Abea au bagat sisitemul de multi upload. Eu zic sa avem putina rabdare. Eu cand urc 10 filme, le numar la final sa fie toate. Daca urc seriale sezoane intregi, fac upload cu metoda veche, fisier cu fisier cu multe taburi deschise (ptr a avea embedurile direct).
Aveau și înainte multi upload doar că atunci când dădeai upload file le selectai pe toate cu CTRL+A și apoi OPEN
 
Eu nu tin minte sa fi putut selecta mai multe inainte. Failed mai dadea si inainte. Mai nou am vazut ca au inceput sa stearga/dezactiveze si ei video.
 
iti apar deasupra la video. Totusi trebuie mentionat si ca sunt mai vechi de un an. Cred ca nu au mai avut vizualizari..
f963c65608734a3ebad2cd56ed0cb53d.png
09ea561626304c268d61a5cea334cf0a.png
 
iti apar deasupra la video. Totusi trebuie mentionat si ca sunt mai vechi de un an. Cred ca nu au mai avut vizualizari..
f963c65608734a3ebad2cd56ed0cb53d.png
09ea561626304c268d61a5cea334cf0a.png
Ce am observat daca nu le-ai sters inca.La mine a functionat la unu de genul aceasta , i-am dat copy in cont fara sa-l mai reuploadez.
 
Toate care au disable, merg in continuare prin embed. Cel putin la mine. Ai verificat pe site fizic daca ruleaza filmul?
 
Nu erau de pe contul meu. In schimb mie mi-au aparut cateva deasupra cu "procesing". Care pe site merg.
 
Buna seara !
O noua chestie si utilia pentru toti cei care urca multe fisiere o data.Acum puteti ordona fisierele de la a-z sau dupa view-uri.

13696871bd194aa59a971d6865789fa6.png
 
In seara asta am observat ca a bagat si 2 popuri. Incercati incognito.
 
Nici nu prea stiu unde se indreapta netu asta cu player-ul lor prin flash cand o sa renunte complet Chrome si Firefox la flash player.
 
Loading...
Back
Sus