Metoda CPA Facebook Adult

Tu folosesti mai multe conturi de pe un 1 singur ip ? Ce program ai ca sa apara ca pe telefon sau folosesti telefonul ?


Eu fac cum am zis mai sus.
Creez email Gmail pe PC
in aplicatia facebook de pe telefon creez contul , intru pe Pc iau codul ala de siguranta il confirm si gata.
Retea: Digi - abonament , nu de pe Wi-fi

Adaug poza, descriere in cont etc... Dau add la 1-2 persoane , pe a doua zi iar 1-2 tot asa . Mai o postare dupa . Dar nu LINK , poza in profil simplu. Tot asa o vreme .
Dupa "poate" o sa ceara telefonu.. il mai las sa astepte... doar in caz de ceva fac confirmarea cu telefonul.
Atata.

Asta la metoda mai sus. Daca vrei sute de amici, sa dai share la linkuri etc ... mai greu
 
eu folosesc oferta de la tubeadv de 2 ani cu o metoda asemanatoare ca cea de mai sus , insa si eu am observat multe schimbari in algoritmul fb , sunt mult mai restrictivi si cateodata chiar nu iti poti da seama unde ai mai gresit ce ti-a mai scapat cand iti blocheaza conturi / pagini / grupuri etc ..
P.S luna trecuta am trecut de 1000$ !
 
eu folosesc oferta de la tubeadv de 2 ani cu o metoda asemanatoare ca cea de mai sus , insa si eu am observat multe schimbari in algoritmul fb , sunt mult mai restrictivi si cateodata chiar nu iti poti da seama unde ai mai gresit ce ti-a mai scapat cand iti blocheaza conturi / pagini / grupuri etc ..
P.S luna trecuta am trecut de 1000$ !
Nu zice nimica ca @gabriel55 nu ne crede
Facebook e intr-o continua schimbare tot timpul
 
Loading...
Back
Sus