Kodi...si atat!

OS=operating system.
Eu instalez Elementum din KOD.Dupa instalez din repo burst si context elementum,nu ma mai ating in repo de plugin video.Este deja instalat.Acum configurare in burst si apoi in elementum.Bafta!
 
Download PikaShow APK now, the free TV app, and enjoy your favorite content right on your phone. Download from here: PikaShow APk Free TV .
CapCut depends on personal preferences and specific editing requirements. It's worth exploring the app yourself to determine if it aligns with your editing style and meets your needs for creating impressive and engaging videos.
You are on a Romanian forum, the topic of which is: kodi. Use the translator. If you have nothing to post, related to the topic, create one for you.
Sunteti pe un forum romanesc,ce are ca tema:kodi.Foloseste translatorul.Daca nu aveti ce posta,in legatura cu subiectul,creativa unul pentru voi.
 
  • Like
Reactions: Cle
You are on a Romanian forum, the topic of which is: kodi. Use the translator. If you have nothing to post, related to the topic, create one for you.
Sunteti pe un forum romanesc,ce are ca tema:kodi.Foloseste translatorul.Daca nu aveti ce posta,in legatura cu subiectul,creativa unul pentru voi.
e doar spam stupid, nu te stresa cu ei. cel mai probabil e bot
 
  • Like
Reactions: Bee
Domnule Bee la recomandarea dumneavoastră am încercat să construiesc un Kodi al meu nu un build pentru că încă nu știu de vina fiind și vârsta născut 1956.
Ce am realizat:
-am instalat Kodi 20.2 Nexus skin confluence.
-am instalat stalker in care am o lista buna,romyTV,Scrubs V2,Elemntum,MRSP,Daddy live,duff you și meteo.
-la setările interfeței mă lasă să pun doar cinci scurtături de suplimente.
-cu meteo am rezolvat.
nu știu ce trebuie sa fac sa îmi apară în interfața live tv, filme și seriale.
Tot ce am realizat este pe un televizor Philips android 9 doar cu telecomanda.Nu știu dacă ce ce vreau eu trebuie făcut cu un program.Am un laptop Toshiba bătrân ca și mine.
In speranța că veți avea răbdare să citiți și să îmi dați un sfat va mulțumesc anticipat.
 
Pentru Live TV-ai nevoie de 2 addonuri,PVR IPTV Simple si Stalker Player.Pentru primul lista in format .m3u sau .m3u8.Pentru al 2-lea,un host si un MAC,valid.Partea de Filme si Seriale TV,in Conflence,trebuie sa ti-o construiesti.La System>Settings>Interface>Configure skin>Add-ons...si daca cauti in youtube,chiar daca marea majoritate sunt pentru versiunile kodi 17 si 18,setarile sunt la fel.Confluence,este un skin minimalist.Bafta!
 
Vin din nou cu o întrebare pentru Domnul Bee.
De ce după ce am ales un anumit skin in acel Kodi al meu, după 2-3 zile trece singur in skin Estuary?
Nu știu unde greșesc sau ce setări nu fac corect.
Mulțumesc anticipat.
 
Nu-s vreun guru.Ceva nu-i place.Ce skin?Ce versiune kodi?Device?
 
Skin-Aeon-Silvo.Kodinerds versiunea 20.2.Televizor Philips android 9.
Mulțumesc încă o dată.
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus