Hai să creăm un meme coin - O cryptomonedă a comunității!

Elke Coin vine cu o veste buna!

Suntem incantati sa va anuntam ca Elke Coin a avut o crestere remarcabila in ultimele 24 de ore! Cu un pret de 0.00001287, Elke Coin a inregistrat o crestere impresionanta de 5.82%! Dar aici nu se opreste! De la momentul listarii, moneda noastra a inregistrat o crestere fenomenala de 28.33%!
Multumim tuturor sustinatorilor nostri pentru sprijinul neobosit!


pret.png
 
Nu ai inteles. Tie iti trebuie un videoclip de prezentare moneda Elke, dupa restul cum ai facut cu Airdrop, tutoriale etc

Scuze pentru întârziere, tocmai am văzut mesajul tău acum. Ai dreptate, ar fi bine să facem și un clip special de prezentare a monedei. Voi anunța imediat ce voi finaliza unul. De asemenea, te rog să-mi trimiți adresa de portofel în privat pentru a putea discuta mai multe detalii despre promovarea monedei. Mulțumesc pentru sugestie și răbdare!
 
Ultima editare:
Salutare tuturor,

Am plăcerea să vă anunț că am lansat un nou clip de promovare pentru Elke Coin! „
@Mariuselll și oricine altcineva dorește să promoveze acest clip, vă rog să mă contactați în privat. Sunt deschis la orice fel de colaborări și parteneriate care pot contribui la adopția monedei.

Haideți să ne unim forțele și să facem din Elke Coin un adevărat succes!

Mulțumesc și aștept cu nerăbdare să colaborez cu voi!
 
Ultima editare:
Interesantă ideea ,mă gândesc să cumpăr și eu să vedem ce o să iasă.
Salut! Mă bucur să aud că și tu vezi potențialul în Elke Coin. Dacă ești interesat să cumperi, poți să încerci să faci asta prin PancakeSwap folosind acest link: Exchange | PancakeSwap Să vedem împreună cum evoluează lucrurile!
 
Salut! Mă bucur să aud că și tu vezi potențialul în Elke Coin. Dacă ești interesat să cumperi, poți să încerci să faci asta prin PancakeSwap folosind acest link: Exchange | PancakeSwap Să vedem împreună cum evoluează lucrurile!
Gata am achiziționat si eu moneda ☺️ $ELKE go to the moon !!
 

Anunț de Blocare a 94.05% din Monede​

Dragi membri ai comunității Elke Coin,

Suntem încântați să vă anunțăm că am luat o decizie strategică importantă pentru stabilitatea și creșterea pe termen lung a Elke Coin. Am decis să blocăm 94.05% din totalul monedelor noastre folosind platforma Dx.app, cea mai mare și mai de încredere platformă de blocare a criptomonedelor.

Avantajele Blocării Monedelor​

  1. Creșterea Încrederii și Credibilității:
    • Blocarea unui procent atât de mare din monede arată angajamentul nostru față de proiect și asigură investitorii că nu va avea loc un „rug pull”. Aceasta este o măsură de protecție împotriva oricăror activități speculative nejustificate.
  2. Stabilitatea Prețului:
    • Prin reducerea numărului de monede în circulație, prevenim fluctuațiile mari ale prețului și asigurăm o creștere stabilă și sustenabilă a valorii Elke Coin.
  3. Facilitarea Listărilor pe Platforme Majore:
    • Blocarea monedelor va ajuta la accelerarea procesului de listare pe platforme importante precum CoinMarketCap, CoinGecko și BscScan, deoarece demonstrează seriozitatea și transparența proiectului nostru.
  4. Îmbunătățirea Percepției Publice:
    • Acțiunea noastră de blocare a lichidității va consolida încrederea comunității și a potențialilor investitori, arătând că suntem dedicați unui management responsabil al tokenului nostru.
  5. Prevenirea Dump-urilor Masive:
    • Asigurând că o mare parte din monede sunt blocate, prevenim riscul unor vânzări masive care ar putea destabiliza prețul și lichiditatea Elke Coin.

De ce Dx.app?​

Am ales Dx.app datorită reputației sale solide și a poziției sale ca cea mai mare platformă de blocare a criptomonedelor. Dx.app oferă un nivel ridicat de securitate și transparență, asigurând că monedele noastre blocate sunt în siguranță și gestionate corect pe durata perioadei de blocare.

Detalii Blocare​

Am blocat 94.05% din totalul monedelor noastre pentru o perioadă de 1 an. Puteți verifica lichiditatea blocată și detaliile aferente prin următorul link: Dx.app: Decentralized Token Creation & Crowdsale Tool
Acest pas este esențial pentru a asigura stabilitatea pe termen lung a proiectului și pentru a consolida încrederea comunității noastre.

Vă mulțumim pentru sprijinul continuu și pentru încrederea acordată Elke Coin. Suntem dedicați să construim un viitor prosper și stabil pentru toți deținătorii noștri.

Cu respect,
Echipa Elke Coin
certificate.png
 
Ultima editare:
Salutare, tuturor!

Vă prezint cele mai noi știri din crypto și tehnologie de astăzi.
  1. Musk Criticat de Meta - Află de ce șeful AI de la Meta îl critică pe Elon Musk pentru teoriile sale despre AI.
  2. Revoluția Efectelor Sonore AI - ElevenLabs lansează efecte sonore generate de AI pentru creatorii de conținut.
  3. Notcoin Explodează cu Peste 350% - Vezi cum Notcoin atinge noi maxime istorice.
  4. 36,8% dintre Investitori Intră în Memecoins - Un studiu exclusiv dezvăluie interesul crescut pentru memecoins.
  5. Progres Revoluționar în Generarea Video AI cu Sora - Descoperă cum Sora schimbă jocul în crearea de videoclipuri cu AI.
 
Loading...
Back
Sus