Hai să creăm un meme coin - O cryptomonedă a comunității!

@RemusFlorin salutare. Cand ai video de promovare youtube sau alte video sa imi zici sa ti-l postez pe un canal cu vreo 30k de subscriberi
Salut! Mulțumesc mult! Avem deja un video pregătit pentru promovare și am fi încântați să-l postezi pe canalul tău. Este mai jos. Acum lucrez la un tutorial petru Trust Wallet și unul nou pentru Airdrop. O să le postez aici când sunt gata.
 
Bună comunitate,

Sunt încântat să vă aduc un nou update privind moneda ELKE!

Am adăugat recent 2,5 BNB (aproximativ 1500$) în lichiditate. Acum, polul principal de lichiditate este BNB-ELKE, dar am menținut și perechile BTC-ELKE și ETH-ELKE, într-o proporție mai mică. Având în vedere că ELKE rulează pe Binance Chain, este mai indicat ca polul principal să fie în moneda BNB, moneda nativă a blockchainului.

De asemenea, Binance a promis un premiu și listarea pe Binance a unui MEME Coin creat pe BNB Chain. Sper din toată inima și este și ambiția mea, alături de ajutorul vostru, să obținem acest premiu.

Acesta este polul de lichiditate pentru perechea BNB-ELKE

Chiar dacă Moneda ELKE este identificată ca un meme coin, ea nu se comportă ca atare. Are o utilitate în comunitate și, de asemenea, comunitatea noastră va fi un Launchpad pentru noi proiecte, unde acestea vor trebui să dețină moneda pentru acest beneficiu.

Reamintesc că Airdropul este încă valid și puteți primi 100,000 de monede doar până la data de 12 Mai. În acest moment, doar 2 persoane au luat Airdropul și doar 2 persoane s-au alăturat. @AlexH , ți-am trimis și monedele pentru Airdrop. Te rog să intri și pe Telegram pentru a fi mai mulți acolo.

Pentru a primi Airdropul, trebuie să urmați acești pași:

  • Înscrieți-vă pe platformă și lipiți adresa portofelului acolo ELKE Community
  • Abonați-vă la canalul de YouTube și dați like/comentați la unul dintre videoclipuri
  • Abonați-vă pe Twitter și dați like/comentați la una dintre postări
  • Abonați-vă pe Telegram

De asemenea, unul dintre membrii de pe forum a investit 20$ în monedă și m-a rugat în privat să fac un tutorial pentru a adăuga lichiditate. Îi mulțumim pentru sprijin și voi pregăti un tutorial cât mai curând.

Vă mulțumesc pentru susținere și pentru că sunteți parte din comunitatea noastră în creștere!
pool.png
 
Salut! Mulțumesc mult! Avem deja un video pregătit pentru promovare și am fi încântați să-l postezi pe canalul tău. Este mai jos. Acum lucrez la un tutorial petru Trust Wallet și unul nou pentru Airdrop. O să le postez aici când sunt gata.
Nu ai inteles. Tie iti trebuie un videoclip de prezentare moneda Elke, dupa restul cum ai facut cu Airdrop, tutoriale etc
 
Sper ca adresa sa fie buna :
0xFc90AEEC2216C2d3907c7981AA3455294FEe74f1
Frumoase realizari intr-un asa scurt timp, felicitari.
Salut,

Mulțumim pentru implicare și pentru adresa ta de portofel. Te rog să postezi și în comunitatea ELKE aceeași adresă de portofel pentru a primi monedele ELKE. În ceea ce privește airdrop-ul, te încurajez să urmezi pașii menționați pe forum (like, comentarii pe rețelele de socializare) pentru a primi monedele ELKE.

Dacă ai întrebări sau nelămuriri, nu ezita să mă întrebi.
 
Salut,

Mulțumim pentru implicare și pentru adresa ta de portofel. Te rog să postezi și în comunitatea ELKE aceeași adresă de portofel pentru a primi monedele ELKE. În ceea ce privește airdrop-ul, te încurajez să urmezi pașii menționați pe forum (like, comentarii pe rețelele de socializare) pentru a primi monedele ELKE.

Dacă ai întrebări sau nelămuriri, nu ezita să mă întrebi.
Da cred ca am inteles eu gresit si ami cer scuze pentru asta, succes in continuare, nu mai este nevoie sa trimiti monedele.
 
Da cred ca am inteles eu gresit si ami cer scuze pentru asta, succes in continuare, nu mai este nevoie sa trimiti monedele.
Înțeleg că poate a fost o mică neînțelegere și vreau să fiu sigur că totul este clar. Inițial, am apreciat foarte mult efortul și contribuția ta și am oferit 500,000 de monede ELKE ca o recunoaștere a implicării tale. Ulterior, am menționat și posibilitatea de a primi mai multe monede prin intermediul airdropului, dacă ai dori să te implici și pe platformele de socializare, așa cum a făcut și Alex.

De asemenea, este important să știi că, în calitate de participant activ, primești automat și un bonus suplimentar de 100,000 de monede ELKE. Prin urmare, ai posibilitatea să primești în total 600,000 de monede ELKE.

În cazul în care nu ești interesat să îți lipești adresa în comunitate, este perfect în regulă și îți voi trimite cu mare plăcere cele 500,000 de monede, chiar dacă inițial ai renunțat la recompensă. Important este să clarificăm și să fim pe aceeași lungime de undă. Mulțumesc pentru înțelegere și pentru tot sprijinul acordat!
 
Înțeleg că poate a fost o mică neînțelegere și vreau să fiu sigur că totul este clar. Inițial, am apreciat foarte mult efortul și contribuția ta și am oferit 500,000 de monede ELKE ca o recunoaștere a implicării tale. Ulterior, am menționat și posibilitatea de a primi mai multe monede prin intermediul airdropului, dacă ai dori să te implici și pe platformele de socializare, așa cum a făcut și Alex.

De asemenea, este important să știi că, în calitate de participant activ, primești automat și un bonus suplimentar de 100,000 de monede ELKE. Prin urmare, ai posibilitatea să primești în total 600,000 de monede ELKE.

În cazul în care nu ești interesat să îți lipești adresa în comunitate, este perfect în regulă și îți voi trimite cu mare plăcere cele 500,000 de monede, chiar dacă inițial ai renunțat la recompensă. Important este să clarificăm și să fim pe aceeași lungime de undă. Mulțumesc pentru înțelegere și pentru tot sprijinul acordat!
Dragul meu , am facut totul de placere si fara a cere nimic , tu te-ai oferit intr-o postare sa dai acele monede , am vazut ca ai trimis monede si am lasat adresa, daca am vazut ca ma trimiti in alta parte am renuntat.Dupa cum am zis si mai sus ami doresc sa ai succes atat pentru tine cat si pentru forum ar fi o realizare frumoasa cu care sa ne mandrim cu totii.
 
Dragul meu , am facut totul de placere si fara a cere nimic , tu te-ai oferit intr-o postare sa dai acele monede , am vazut ca ai trimis monede si am lasat adresa, daca am vazut ca ma trimiti in alta parte am renuntat.Dupa cum am zis si mai sus ami doresc sa ai succes atat pentru tine cat si pentru forum ar fi o realizare frumoasa cu care sa ne mandrim cu totii.
Înțeleg că a existat o neclaritate și îmi pare rău dacă nu m-am exprimat corect. Am trimis monedele exact la adresa pe care ai specificat-o. Apreciem enorm contribuția ta și sunt recunoscător pentru implicarea ta în proiect. Este important să fim pe aceeași lungime de undă și să clarificăm orice neînțelegeri. Îți mulțumesc pentru înțelegere și pentru tot sprijinul acordat!
 
Voi cumpăra de 100 euro , sa imi spui cum pot face acest lucru.
Cate monezi vin la 100 euro?
Pentru a cumpăra ELKE cu 100 euro, poți folosi PancakeSwap făcând clic pe acest link: PancakeSwap. Acolo, selectează perechea ELKE/USDT și introdu suma de 100 euro în USDT. Vei vedea câte monede ELKE primești în schimbul acelei sume.
Mulțumesc pentru încredere!
 
Moneda ELKE a crescut cu 9.45% în ultimele 24 de ore!

Vă încurajez pe toți cei care credeți în proiect să accesați linkul către pagina de pe CoinMarketCap a polului BNB-ELKE: BNB-ELKE pe CoinMarketCap

Vă rugăm să lăsați comentarii pozitive și să împărtășiți gândurile voastre despre proiect. Adăugați etichetele #ELKE și spuneți-ne ce părere aveți. Salvarea paginii în lista voastră de favorite va accelera listarea pe CoinMarketCap.

Deși nu am făcut încă cererea pentru listare, consider că este important să acumulăm mai multe tranzacții înainte de acest pas. Odată cu listarea pe CoinMarketCap, moneda ELKE va atrage cu siguranță mai multă atenție și potențialul pentru o creștere semnificativă. CoinMarketCap este o platformă vitală în lumea criptomonedelor și fiind parte a rețelei BNB Chain, credem că acest pas va fi benefic pentru întreaga comunitate.

Vă mulțumim pentru susținere și participarea voastră activă în creșterea proiectului ELKE!
12.png
 
Ultima editare:
Moneda ELKE a crescut cu 9.45% în ultimele 24 de ore!

Vă încurajez pe toți cei care credeți în proiect să accesați linkul către pagina de pe CoinMarketCap a polului BNB-ELKE: BNB-ELKE pe CoinMarketCap

Vă rugăm să lăsați comentarii pozitive și să împărtășiți gândurile voastre despre proiect. Adăugați etichetele #ELKE și spuneți-ne ce părere aveți. Salvarea paginii în lista voastră de favorite va accelera listarea pe CoinMarketCap.

Deși nu am făcut încă cererea pentru listare, consider că este important să acumulăm mai multe tranzacții înainte de acest pas. Odată cu listarea pe CoinMarketCap, moneda ELKE va atrage cu siguranță mai multă atenție și potențialul pentru o creștere semnificativă. CoinMarketCap este o platformă vitală în lumea criptomonedelor și fiind parte a rețelei BNB Chain, credem că acest pas va fi benefic pentru întreaga comunitate.

Vă mulțumim pentru susținere și participarea voastră activă în creșterea proiectului ELKE!
Vezi atașament 41246
Mult succes. Eu va pot promova pe canal YouTube fără recompense. Cine are nevoie mă căutați pe Promo show magic
 
Cum să adăugați lichiditate pe PancakeSwap pentru ELKE: Ghid pas cu pas și sfaturi bonus
  • Tutorial detaliat: Acest clip oferă un ghid complet și detaliat despre cum să adăugați lichiditate pentru ELKE folosind BNB pe PancakeSwap.
  • Beneficii pentru comunitate: Vei învăța nu doar cum să adaugi lichiditate, ci și cum să te implici activ în comunitatea ELKE și să profiți de oportunitățile oferite.
  • Bonus de 20%: Descoperă cum poți obține un bonus de 20% din monedele ELKE adăugate la fondul de lichiditate, și cum această strategie poate fi benefică pe termen lung.
  • Activități suplimentare: Află despre modalitățile prin care poți câștiga monede ELKE gratuit prin participarea la diverse activități în cadrul comunității.
  • Instrucțiuni pas cu pas: Fiecare pas este explicat în detaliu, de la conectarea la Metamask și până la finalizarea tranzacției pe PancakeSwap, pentru a asigura că următorii pași sunt simpli și accesibili.
Cu acest tutorial, vei avea tot ce ai nevoie pentru a începe să adaugi lichiditate pentru ELKE și pentru a te bucura de beneficiile oferite de comunitatea noastră!
 
Performanțe Remarcabile și Planuri Îndrăznețe pentru Elke Coin

Suntem încântați să împărtășim cu voi ultimele actualizări despre Elke Coin!

Performanțe Remarcabile:

  • De la listarea noastră pe PancakeSwap la prețul inițial de 0.00001 $ pe 29 aprilie, am înregistrat o creștere semnificativă, ajungând la un preț actual de 0.00001191 $, reflectând o creștere impresionantă de 19.1%!
Planuri Îndrăznețe:

  • Ne bucurăm să anunțăm că am obținut Bifă albastră pe Twitter, ceea ce demonstrează recunoașterea și sprijinul comunității noastre.
  • În plus, ne pregătim să facem cereri de aderare pe platformele Coinmarketcap, Coingecko și Bscscan, consolidându-ne poziția în lumea criptomonedelor.
Mulțumim pentru sprijinul vostru continuu și pentru că sunteți alături de noi în această călătorie incredibilă!
 
Loading...
Back
Sus