Discutii despre criptomonede

Cred ca ar trebui sa cumpărați BTC pentru ca va urca curând.

Pe ce mă bazez.
Zilele ce urmează americani urmează sa primească un check de 1400$.
Daca 10% din cele 1.9 miliarde de dolari sunt băgați în btc va face ca acesta sa crească.
 
Bonus la ce a zis AlexH, prețul e mic azi pentru că ieri a căzut BNB (americanii investighează Binance că nu a respectat niste reguli, BNB (moneda Binance) s-a dus în cap ieri și a tras și Bitcoin un pic in jos.
Asa că doar azi e cu discount, urmează creștere fiindcă vin stimulus checks, probabil va depăși ATH de $58k cât era.
 
60k atins, părerea mea e ca 100k e următorul target. Pe următoarele săptămâni, luni, când o fi. Dar despre 100k s-a vorbit mult în cazul bitcoin și cumva lumea e pregătită psihologic pentru prețul asta.
 
Cred ca ar trebui sa cumpărați BTC pentru ca va urca curând.

Pe ce mă bazez.
Zilele ce urmează americani urmează sa primească un check de 1400$.
Daca 10% din cele 1.9 miliarde de dolari sunt băgați în btc va face ca acesta sa crească.
sa cumparam? sunt putini care ar baga atatia bani,....a mai sazut odata de la 20 mii la 6 mii
 
sa cumparam? sunt putini care ar baga atatia bani,....a mai sazut odata de la 20 mii la 6 mii
După ce am citit acel mesaj, am căutat și am văzut că e 1.9 trilioane de dolari, nu miliarde, apoi am zis să bag 100$, peste 2 ore s-a ridicat cu 2000$. Am tot vândut cu +20% și cumpărat ieftin, până la sfârșitul zilei am ieșit cu 70$ câștig la o investiție de 100$ (fee pe localbitcoins e de vreo 2$, deci cei 70$ sunt pe lângă feeurile încasate), fiind un total noob la ce ține de crypto, momentan doar se ridică și aproape ajunge la 61k$
 
După ce am citit acel mesaj, am căutat și am văzut că e 1.9 trilioane de dolari, nu miliarde, apoi am zis să bag 100$, peste 2 ore s-a ridicat cu 2000$. Am tot vândut cu +20% și cumpărat ieftin, până la sfârșitul zilei am ieșit cu 70$ câștig la o investiție de 100$ (fee pe localbitcoins e de vreo 2$, deci cei 70$ sunt pe lângă feeurile încasate), fiind un total noob la ce ține de crypto, momentan doar se ridică și aproape ajunge la 61k$
61.2k+ acum
 
Ar fi interesant un proiect de genul asta ...

Dar singur este destul de greu de initiat

A fost un astfel de proiect acum ceva timp.pe roforum insa nu s-a realizat.
De facut nu e greu, problema vine la necesitate si aici ma refer pentru ce este acel coin, cui se adresează, cum faci lumea sa folosească coinul tau.

O metoda buna de promovare si utilizare la coin este sa faci un market unde vinzi x produse la preturi de dumping si doar prim moneda ta, asa va fi utilizată si cunoscuta, insa nu ai garanția pe termen lung daca se menține.
 
Loading...
Back
Sus