Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Dar ce ti-au dat ei, fara sa fie trecut prin serverul tau, cum iti merg?
Asta voiam sa intreb si eu. Daca prin ei direct merge bine atunci e de la tine.
Instaleaza nload pe server si apoi ruleaza nload sa vezi consumul de banda. E posibil sa ramai fara banda.

Cotos Alexandru

Active Member
Registered
Full Member
Asta voiam sa intreb si eu. Daca prin ei direct merge bine atunci e de la tine.
Instaleaza nload pe server si apoi ruleaza nload sa vezi consumul de banda. E posibil sa ramai fara banda.
1547136941947.png

O sa testez si la ei posturile sa vad,cand am deschis lista erau cateva programe care nu mergeau ca prima love sau tv kino :( dar sa raman pe un post sa vad daca face urat !

Am incercat sa ma uit direct din restreamul dat de ei si acolo sunt probleme, pica ts-ul si isi revine imediat, de aia pe site nu are continuare si se repeta anumite secvente :(

iar daca ma uit in restreamul lor si la m3u meu nu mai merge nici un post de la mine de pe site !

Ultima editare:

Spf

Member
Registered
Full Member
Pai si ai pus pachet IPTV simplu sau ai cumparat restream ?

Am testat acum Antena 1 s-a blocat dupa cateva secunde si si-a revenit ! Dar sigur daca se uita 2 persoane in acelas timp la acelas post nu mai merge !

Nu am cumparat restream doar canale primite de la voi si am facut rapid o mica selectie.
Antena 1 asa merge ea mai rau .

Daca as avea canale stabile sunt sigur ca functioneaza bine serverul.

claudiu31

Member
Registered
Acces Redus
Cred ca e destul postat mai nu??? Te-am mai avertizat odata sa nu te repeti.
televiziune iptv privata server romanesc garantat toate canalele romanesti suport smart tv pc tablete telefoane recivere peste 6000 de canale si filme oferim si seseller detalii

georgebuhnici

Member
Registered
Full Member
televiziune iptv privata server romanesc garantat toate canalele romanesti suport smart tv pc tablete telefoane recivere peste 6000 de canale si filme oferim si seseller detalii
Nu inteleg cersitul dupa liste si reclamele exagerate inutil.
Am si eu de testat un server momentan sunt doar cateva canale stabile nestabile doar vreau sa vad ce si cum tine la server.

Linie IPTV: http://185.216.215.86:4300/siptv/roforum:roforum:playlist.m3u

Am pus si 2 canale 4k doresc sa testez doar nimic alceva.

Va multumesc!
A intrat in loop dupa vreo 30 de secunde pe toate posturile.

Reclama

Stiri Monezi Virtuale

Reducere pentru Vacanta

Loading...
Sus