Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

Spf

Member
Registered
Full Member
Ceva dubios

Am pe unul sau cel putin asa cred eu foloseste linia de la mine dar de la acelasi IP imi apare ca se uita cand la 2 canale cand la 4 cand la 20 cand la si mai multe dar este acelasi IP la toate.

Cred ca a ajuns lista pe la aceia ce verifica listele free online si le pun pe site la ei dupa ce le verifica :)

Este ok sa fie asa sau nu?

Ultima editare:

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Pentru Romania cel mai sigur este instalatie acasa direct din receiver tau.
In felul asta vei avea calitate si uptime. Pentru cele străine cauti link direct si le pui la tine.

Cotos Alexandru

Active Member
Registered
Full Member
Ceva dubios

Am pe unul sau cel putin asa cred eu foloseste linia de la mine dar de la acelasi IP imi apare ca se uita cand la 2 canale cand la 4 cand la 20 cand la si mai multe dar este acelasi IP la toate.

Cred ca a ajuns lista pe la aceia ce verifica listele free online si le pun pe site la ei dupa ce le verifica :)

face restream de la tine de aia :))

LiviuFirst

Member
Registered
Full Member
Ceva dubios

Posibil doar sa-ti scaneze lista. Cand scanezi pui si sa caute doar o linie o data sau mai multe in acelasi timp.

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Atentie mare:
1. Nu mai postati adresa email in clar pe forum
2. Cine mai posteaza in clar, are delete post
3. Daca se repeta suspend 3 zile si apoi chiar ban.
4. aceiasi regula este pentru link-uri. Nu se mai accepta in clar nici un link pe acest topic. Spam score a ajuns destul de mare din cauza asta.

Nota:
Multumesc celor care au posat adresele de email, asa am gasit cateva conturi duble si toti vor primi ban. :D

Loading...
Sus