Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

Si atunce ce sens mai are un asemenea forum daca nimeni nu se impartaseste cu nimic?:confused:
Pai forumul e facut doar pt membrii de aici sa se ajute intre ei!Asa ca ce rost are sa-ti dau o lista daca ea apare pe n site_ri dupa aia!Nu ar fii o problema sa trimit listele in privat la cei de aici daca nu ar ajunge sa fie publice!Cine le publica pe net mai rau face decat bine!O lista stabila trebuie folosita de cat mai putini nu de sute
 
Salut guys and boys!
Am observat o chestie de ceva timp!Cred ca unii din noi chiar trudesc in a avea liste stabile si daca le dai la 1-2 prieteni dupa un timp pica sau le vezi deja publicate pe site_uri!Am avut 2 liste cumparate valabile pana la 30.06.Una dintre ele am dato si unei prietene ....si ghici a 2 zi era deja pe iptv.zone si apoi a intrat in bezna,mergea sacadat!Cand am verificat deja erau cam 50 online!Cred ca e mai bine sa pastrezi pentru tine daca ai ceva si "doar " sa o dai numai cui crezi ca de incredere...ceea ce nu cred ca exista!
V-am pupat!:)

De unde ai cumparat lista? Daca ai dat-o si la prietena a fost folosita simultan de 2 persoane si de aia nu mai merge.
 
Daca este lumea interesata pot sa fac un ghid de instalare (nu pe postul asta) cum poti vedea canale romanesti pe KODI (android TV) cu addonurile:
plexus (configurat sopcast si cu acestream), TV Guide Full Screen (ghidul facut separat cu webgrab plus) si va arata asa.TV Guide FullScreen.png
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus