Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

Nu ma chinui, ci o fac de placere. Lista pe care ai facut-o tu, si tot respectul pentru asta, este folositoare pentru cei din Romania, iar lista contine si linkuri de sopcast, care nu se deschid in aplicatii ca Smart IPTV, OTT si altele pentru Android TV & Box.
Multumesc tare mult, apreciez sincer munca depusa si timpul investit.
Am incercat sa automatizez procesul de descarcare al arhivei rar, dezarhivare si incarcarea in pvr pe kodi.
Datorita faptului ca distributia de linux si faptul ca versiunea de unrar nu este capabila sa dezarhiveze automat arhiva, procesul de automatizare nu este inca complet.
Daca e posibil, rugamintea mea ar fi ca poate arhiva sa fie arhivata in modul zip astfel incat modulul unzip sa o poate desface.

Multumesc tare mult!
Vali
 
da...cauta aplicatia filinked apk ...fa un Google ptr coduri (introdu codul)...si vei intra într-o lista cu aplicatii. Sunt mai multe ..eu folosesc OTT Navigator... alternativa descarci din Google Store Tivimate (dar costa 5 euro pe an sau 25 euro life)...recomand 5 euro...si merge foarte bine (si m3u list + xtream coded +stalker portal)...Acum vezi daca reușești cu cea gratis cracked premium OTT sau pe plata Tivimate.Folosesc amindoua si merg f bine.
 

Atașamente

  • _TiviMate_2.8.0_Premium.zip
    16,6 MB · Vizualizări: 88
Multumesc tare mult, apreciez sincer munca depusa si timpul investit.
Am incercat sa automatizez procesul de descarcare al arhivei rar, dezarhivare si incarcarea in pvr pe kodi.
Datorita faptului ca distributia de linux si faptul ca versiunea de unrar nu este capabila sa dezarhiveze automat arhiva, procesul de automatizare nu este inca complet.
Daca e posibil, rugamintea mea ar fi ca poate arhiva sa fie arhivata in modul zip astfel incat modulul unzip sa o poate desface.

Multumesc tare mult!
Vali
 
salut florine tot eu sint gogoaia te supar c-am mult si iata-ma mai am o rugaminte la tine ca nu stiu cum sa fac ajuta-ma te rog mi-am luat un smart tv 4k lg webos si nu stiu ce aplicatie imi trbuie pe tv si cum sa o instalez cu coduri stream mac si cod multumesc din inima.
 
salut florine tot eu sint gogoaia te supar c-am mult si iata-ma mai am o rugaminte la tine ca nu stiu cum sa fac ajuta-ma te rog mi-am luat un smart tv 4k lg webos si nu stiu ce aplicatie imi trbuie pe tv si cum sa o instalez cu coduri stream mac si cod multumesc din inima.
Sper sa nu te fi costat prea mult. Aplicatiile IPTV necesita Android. Nu stiu daca televizorul tau suporta aplicatii Android. Singura modalitate este sa pui aplicatia IPTV Stalker Player ATV Pro Full Mod@MARCOSPG24 sau IPTV_Stalker_Player_v1_43_b43_armeabi-v7a_Modded pe un USB si sa incerci sa o instalezi direct de pe USB. Mult noroc.
 
salut florine tot eu sint gogoaia te supar c-am mult si iata-ma mai am o rugaminte la tine ca nu stiu cum sa fac ajuta-ma te rog mi-am luat un smart tv 4k lg webos si nu stiu ce aplicatie imi trbuie pe tv si cum sa o instalez cu coduri stream mac si cod multumesc din inima.
Merg majoritatea: ottplayer, spitv, ssiptv. Listele le pui doar cu ajutorul site-uui fiecaruia.
 
Sper sa nu te fi costat prea mult. Aplicatiile IPTV necesita Android. Nu stiu daca televizorul tau suporta aplicatii Android. Singura modalitate este sa pui aplicatia IPTV Stalker Player ATV Pro Full Mod@MARCOSPG24 sau IPTV_Stalker_Player_v1_43_b43_armeabi-v7a_Modded pe un USB si sa incerci sa o instalezi direct de pe USB. Mult noroc.
multumesc mult
 
Loading...
Back
Sus