Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

Nici la mine nu mai intră canalele.Mai lasă-l un timp poate îşi revine,dacă nu,ştergel.
Încearcă şi acest portal:
username=rock
password=rock
Expiră pe 12.03.2021,dar se poate întrerupe oricând.
Canalele tv pe aplicația StbEmu cu coduri mac sunt mai stabile după părerea mea.Eu am ambele variante instalate pe tv android.
 
FLORINE AM O INTRBARA CA VAD CA TE PRICEPI EXISTA STALKER PORTAL PLAYER PENTRU BOX ANDROID CA NU AM GASI NICAIERI MA POTI AJUTA.MULTUMESC
da...cauta aplicatia filinked apk ...fa un Google ptr coduri (introdu codul)...si vei intra într-o lista cu aplicatii. Sunt mai multe ..eu folosesc OTT Navigator... alternativa descarci din Google Store Tivimate (dar costa 5 euro pe an sau 25 euro life)...recomand 5 euro...si merge foarte bine (si m3u list + xtream coded +stalker portal)...Acum vezi daca reușești cu cea gratis cracked premium OTT sau pe plata Tivimate.Folosesc amindoua si merg f bine.
 
Nu te mai chinui sa cauti posturi tv:
Acum este mai simplu am creat lista m3u pentru toti membri.
https://130314821-652385247170375810.preview.editmysite.com/uploads/1/3/0/3/130314821/roforumnet.rar
pinul de acces este 1234.
Vizionare placuta!
Nu ma chinui, ci o fac de placere. Lista pe care ai facut-o tu, si tot respectul pentru asta, este folositoare pentru cei din Romania, iar lista contine si linkuri de sopcast, care nu se deschid in aplicatii ca Smart IPTV, OTT si altele pentru Android TV & Box.
 
Loading...
Back
Sus