Canale Tv Gratis Romania ( StbEmu )

care sunt cele mai bune servere de canale romania ca sa caut maine toata ziua am vazut parca niste servere si cu 500 de canale ro , imi puteti da o lista cu cele mai bune servere romanesti
 
de unde a ti luat lista de macuri ? de pe ce site sau cu ce program sau ce forum
Lista cu mac-uri de pe net. La pagina 106 a forumului am pus trei liste totalizând 18.000.000 de mac-uri.Ai de scanat un an de zile.Ți-am pus și un generator de mac-uri. Dar eu zic că ai destule acum.
 

Atașamente

  • MACGen.v1.1.zip
    8,4 MB · Vizualizări: 54
care sunt cele mai bune servere de canale romania ca sa caut maine toata ziua am vazut parca niste servere si cu 500 de canale ro , imi puteti da o lista cu cele mai bune servere romanesti
Lista cu provideri români.Înainte de a te apuca de scanare,verifică pe site-ul alăturat dacă serverul este activ. Dacă nu este activ scanezi degeaba.
Primul este activ,al doilea nu.
 

Atașamente

  • Provideri Rom.txt
    4,3 KB · Vizualizări: 93
  • ScreenShot_20210906002318.jpeg
    ScreenShot_20210906002318.jpeg
    320,9 KB · Vizualizări: 38
  • ScreenShot_20210906002355.jpeg
    ScreenShot_20210906002355.jpeg
    327,5 KB · Vizualizări: 38
Ultima editare:
sper sa mearga verificati si voi asta am reusit din lista de 500 k
 

Atașamente

  • MyResults_M3U_byManeraAeynna_2021-09-06-13-34-18.txt
    1 KB · Vizualizări: 54
  • MyResults_MAC_byManeraAeynna_2021-09-06-13-34-18.txt
    19 KB · Vizualizări: 48
nu inteleg zic unele sunt valide dar vreau sa va intreb care este ideea cu ele ca ma loghez si cand dau sa rulez sfvip player scrie loadin failed , o trebui sa am am alta de adresa de ip gen vpn ca sa mearga sau care e ideea cu ele de unele merg si unele nu merg? cu toate ca sunt valide
 
nu inteleg zic unele sunt valide dar vreau sa va intreb care este ideea cu ele ca ma loghez si cand dau sa rulez sfvip player scrie loadin failed , o trebui sa am am alta de adresa de ip gen vpn ca sa mearga sau care e ideea cu ele de unele merg si unele nu merg? cu toate ca sunt valide
Cu toate că aplicația le dă valide,unele funcționează,altele nu.Nu ai nevoie de VPN.
Trebuie să le încerci.E posibil ca pe o aplicație să fie blocată ex.StbEmu și pe Ultimate IPTV Playlist Loader să funcționeze.
Eu zic că ai făcut o treabă foarte bună.
 
nu inteleg zic unele sunt valide dar vreau sa va intreb care este ideea cu ele ca ma loghez si cand dau sa rulez sfvip player scrie loadin failed , o trebui sa am am alta de adresa de ip gen vpn ca sa mearga sau care e ideea cu ele de unele merg si unele nu merg? cu toate ca sunt valide
Am verificat cateva ,unele se deschid,altele nu.Probează pe mai multe playere.
 
Loading...
Back
Sus