Adnow SCAM, Teapa, Neseriosi

De ce nu i-ati dat banii baiatului?? Scadeati clicurile frauduloase si plateati restul! Sau asa este politica?
Asa este politica. Nu avem de unde sti daca au fost intentionate sau nu. Uneori iertam, trecem cu vederea si continuam cu site-ul respectiv, alteori nu. Banii respectivi ce raman blocati in cont, nu ii luam, nu ne intereseaza.
 
Asa este politica. Nu avem de unde sti daca au fost intentionate sau nu. Uneori iertam, trecem cu vederea si continuam cu site-ul respectiv, alteori nu. Banii respectivi ce raman blocati in cont, nu ii luam, nu ne intereseaza.
Pai ce firma sunteti de nu stiti care click-uri sunt fraudate
Unde sunt filtrele voastre ati ramas in urma cred
 
ma faci sa rad cica trafic bun... va asigur eu ca o sa fuga toti dela voi teparilor
Fara ipocrizie. Tu ai fost cel care te-ai rugat sa te primim inapoi in Adnow si Adpop. Nu e cazul sa agiti apele si sa ne acuzi cand chiar nu e cazul.
 
ai dreptate eu am insistat dar asta nu inseamna ca trebuie sa imi dati tiapa
Ce teapa? Cum am putea sa dam teapa cand suntem o retea publica, lucram deja de aproape 3 ani, in toata lumea. Avem contracte, facturi, lucram cu diverse agentii media. Nu inteleg logica - asta cu teapa ati inventat-o voi doar pentru a face companiei o imagine proasta. Daca nu puteti indeplini conditiile elementare de a lucra fair cu reteaua noastra, alegeti o alta retea. Eu mai multe explicatii nu am cum sa va dau.
 
Loading...
Back
Sus