Adnow SCAM, Teapa, Neseriosi

Serios acum...Nu am cerut sa ne lauzi, nu asta e scopul. La duble nu avem ce face, imi poti spune ca ai facut sau nu intentionat, pe cuvant nu te pot crede, cum ne-ai putea demonstra? Au fost depistate duble. Sistemul ti-a blocat cele 2 site-uri de filme. Ai dovezile. Ti-am explicat. Nimeni nu te-a "zburat" de pe Adnow. Nu zburam pe nimeni din Adnow doar asa, din senin. Pe cat posibil incerc sa va dau explicatii si sa fiu sincera cu voi. Se pare insa ca uneori, voi nu sunteti sinceri cu noi.
 
spuneti si voi e vina mea?[
Asta e frauda clara :)) pentru 31 usd :))) "glumeam"
Am mai citit pe forumuri despre adnow si asta se intampla la toata lumea "nu se stie motivu"
Ori nu le convine de traficu tau si iti baga pe gat chestia asta ca cica traffic dublu si poate click-urile sunt date tot de colegi lor din firma sa aiba un motiv sa te blocheze si sa nu primesti bani
Nu mai folositi adnow ca ei platesc doar site-urile mari gen CANCAN sau cine mai foloseste firma asta adnow
Tot pe aici sau pe seopedia am citi despre adnow ca ei nu pot sa faca nimic sa blocheze ip-urile care dau click-uri fara numar
Alte site-uri de publicitate au filtre care blocheaza click-urile ca de exemplu
- Daca un copil retardat intra pe site si da click-uri prea mult intr-un timp foarte scurt sa ii blocheze ip plus click-urile sa fie sterse
Daca intra un retardat si ne da click-uri acum de pe foarte multe ip-uri inseamna ca facem noi frauda ....NUUUU
Haideti sa intram toti de pe acest forum si sa facem cate 10 click-uri pe reclamele CANCAN sa vedem le inchide reclamele .....NU ca de acolo fac ei bani multi nu de la noi
Ce dracu sa faca ei cu 31$ care ia oprit de la [HASHTAG]#bodoborddo[/HASHTAG] la CANCAN acolo sunt bani multi ...plus ca sunt foarte multe site-uri mari de stiri din romania care folosesc adnow
Am sa incerc si eu adnow sa vad eu fac frauda :)))))
 
Degeaba ziceti voi ca 31$ nu sunt bani. Si 1$ e mult. Eu de cativa ani ma gandesc cum sa conving 1 milion de oameni sa-mi dea cate 1$. Cate 1 pe luna :D
 
Sunt bani dar dupa cate vad baiatul a mai scos bani din adnow si nu sume MARI NICI 100 euro nu a scos si acum ii spune ca a fraudat cu 31 usd adnow :)))) sa fim seriosi
Fraudezi cand faci 400 500
Fraudezi cand ai 1000 click-uri dintre care 200 300 click-uri sunt duble
Fraudezi cand din alea 1000 click-uri sunt doar 200 ip-uri
Acum daca ia intrat un jeg de om pe site-urile lui si ia dat 10 20 click-uri pe reclame ( gata a zburat ) e vina lui ca nu au ei filtre sa stopeze click-urile care sunt date aiurea
Dar cum am spus mai sus cei mari raman in picioare cei mici primesc un sut in fund
 
pentru mine sunt bani 31$ si alex stie dece zic asta
Ai dreptate muncesti pentru ei nu tii da nimeni pe gratis ..... daca veneai aici si faceai gura si aveai 2000 - 3000 usd in cont si traffic putin click-uri multe atunci mai zicea dar asa ce or fi avut cu tine nu inteleg
Bodoborddo voi reveni si eu in cateva zile cu rezultatele mele sa vedem daca imi primesc USD :)))) - foloseste alta firma de publicitate.
 
Ai dreptate muncesti pentru ei nu tii da nimeni pe gratis ..... daca veneai aici si faceai gura si aveai 2000 - 3000 usd in cont si traffic putin click-uri multe atunci mai zicea dar asa ce or fi avut cu tine nu inteleg
Bodoborddo voi reveni si eu in cateva zile cu rezultatele mele sa vedem daca imi primesc USD :)))) - foloseste alta firma de publicitate.
stii o firma buna?
 
Google Adsense ( dar nu merge pe site de filme online )
Am stat azi si am analizat internetul si am discutat cu cateva persoane si am inteles ca ADNOW este TEPA CURATA
Mai bine ca nu mi-am pierdut timpu cu ei sa ii testez am vazut destule dovezi clare ca adnow este teapa

Cine nu crede este rugat sa se inscrie la adnow sa faca o proba :)
 
Google Adsense ( dar nu merge pe site de filme online )
Am stat azi si am analizat internetul si am discutat cu cateva persoane si am inteles ca ADNOW este TEPA CURATA
Mai bine ca nu mi-am pierdut timpu cu ei sa ii testez am vazut destule dovezi clare ca adnow este teapa

Cine nu crede este rugat sa se inscrie la adnow sa faca o proba :)
Google Adsense ( dar nu merge pe site de filme online )
Am stat azi si am analizat internetul si am discutat cu cateva persoane si am inteles ca ADNOW este TEPA CURATA
Mai bine ca nu mi-am pierdut timpu cu ei sa ii testez am vazut destule dovezi clare ca adnow este teapa

Cine nu crede este rugat sa se inscrie la adnow sa faca o proba :)

Google Adsense ( dar nu merge pe site de filme online )
Am stat azi si am analizat internetul si am discutat cu cateva persoane si am inteles ca ADNOW este TEPA CURATA
Mai bine ca nu mi-am pierdut timpu cu ei sa ii testez am vazut destule dovezi clare ca adnow este teapa

Cine nu crede este rugat sa se inscrie la adnow sa faca o proba :)
problema este ca nu cred sa fie teapa, in general cei cu trafic mic in disperarea de a face repede bani si cat mai multi incearca tot felul de chestii, chiar credeti ca se bucura pt 30$ cand fac plati de mii de dolari
 
problema este ca nu cred sa fie teapa, in general cei cu trafic mic in disperarea de a face repede bani si cat mai multi incearca tot felul de chestii, chiar credeti ca se bucura pt 30$ cand fac plati de mii de dolari
Cu un site de filme nu cred ca facea frauda
Cititi pe forumuri mai multe despre ei si vedeti atunci
Da fac plati la aia mari ....la astia mici la de cu sutu in fund
 
Google Adsense ( dar nu merge pe site de filme online )
Am stat azi si am analizat internetul si am discutat cu cateva persoane si am inteles ca ADNOW este TEPA CURATA
Mai bine ca nu mi-am pierdut timpu cu ei sa ii testez am vazut destule dovezi clare ca adnow este teapa

Cine nu crede este rugat sa se inscrie la adnow sa faca o proba :)
Ai cumva dovezi cum ca Adnow este "teapa" ? Si cand spun dovezi - ma refer la dovezi reale
 
Eu sunt platit constant de mai bine de 6 luni. Ca au ecpm mic si merge slab pe site de filme online e partea a doua. Dar nu mi-a fost vreo plata refuzata. Teapa in opinia mea nu este.
 
Ai cumva dovezi cum ca Adnow este "teapa" ? Si cand spun dovezi - ma refer la dovezi reale
Si voi aveti dovezi cand blocati lumea ?
Cand citesc pe forumuri despre voi mereu postati niste ip-uri cica "ip-uri duble"
Astea sunt dovezi nu sunteti in stare sa faceti ceva cu site-ul vostru
Cum am scris mai sus daca omu are dusmani, daca intra un prost care nu are ce face si ii da click-uri pe reclame ...omu pierde ca nu aveti voi filtre si tot ce trebuie pentru impiedicarea click-urilor
Ati ramas in urma
 
Si voi aveti dovezi cand blocati lumea ?
Cand citesc pe forumuri despre voi mereu postati niste ip-uri cica "ip-uri duble"
Astea sunt dovezi nu sunteti in stare sa faceti ceva cu site-ul vostru
Cum am scris mai sus daca omu are dusmani, daca intra un prost care nu are ce face si ii da click-uri pe reclame ...omu pierde ca nu aveti voi filtre si tot ce trebuie pentru impiedicarea click-urilor
Ati ramas in urma
Nu stim cine fraudeaza intentionat si cine "are dusmani" - asta nu mai tine de noi. Nu ne putem risca. Din cauza dublelor voastre pierdem foarte multi bani si practic va platim clickurile frauduloase aiurea, pentru nimic. Daca aduci trafic bun - nu sunt probleme de acest gen.
 
Nu stim cine fraudeaza intentionat si cine "are dusmani" - asta nu mai tine de noi. Nu ne putem risca. Din cauza dublelor voastre pierdem foarte multi bani si practic va platim clickurile frauduloase aiurea, pentru nimic. Daca aduci trafic bun - nu sunt probleme de acest gen.
Pai cum nu stiti cine fraudeaza intentionat sau cine are dusmani
Aveti filtre din 1995 :)) sa nu stiti cine fraudeaza intentionat sau cine are dusmani si dau click-uri ca prosti ?
 
@SimonaTeodora esti cam inversunata pentru cineva care nici macar nu a testat reteaua.
Adnow nu e Teapa, Scam etc... Faptul ca nu iti ofera cat ai vrea tu, nu ii face pe ei "tepari".
Toate platile efectuate si la mine. Ii folosesc din Ianuarie cu unele pauze,
Total 2875.52... Cu adsense i-as fi facut intr-o luna si un pic., dar nu mai folosesc adsense ca mi-au tras teapa :p
 
Am folosit si eu acum 2 saptamanii adnow si mi-am primit banii chiar daca am trimis trafic catre alt site care nu avea vizite!
 
Loading...
Back
Sus