Risc mare de neplata Adnow.com

Adnow

Atentie: Risc mare de neplata!
Registered
Full Member
Buna ziua tuturor!
Vă prezentăm compania Adnow.
Compania deține poziția de lider pe piața reclamelor teaser.

În această secțiune, vom răspunde la toate întrebările dumneavoastră.
La fel, aici vor fi publicate cazuri interesante și bestpractice-uri, astfel vom arăta cum se poate câștiga mai mult, folosind sistemul nostru.

Avantajele noastre:
· Formatul de publicitate este similar cu conținutul site-ului – mult mai de încredere și cu un CTR mai mare
· Conținut sigur. Toată publicitatea trece premoderarea, nu conține viruși sau mărfuri periculoase.
· Configurarea și instalarea codului durează 5 minute
· Statistici transparente
· Manager personal în limba dumneavoastră.
· Plata săptămânală prin Paypal sau Wire (suma minimă 20$)
· 5% din programul de afiliere
· Fillrate 100%, chiar dacă pe site-ul dumneavoastră este prezent traffic străin
· Mărește în mod constant eCPM-ul - nu intră în conflict cu alte sisteme publicitare


· 3 miliarde de afișări pe lună
· 80 de milioane de utilizatori pe lună
· CPM variază de la 0.1$ la 2$, în funcție de țară
· Mai mult de 140 de mii de site-uri din întreaga lume

Noi lucrăm cu Brazilia, Portugalia, Mexic, Spania, Italia, Franța, Germania, Cehia, România, Serbia, Croația, Bulgaria, Polonia, Grecia, Turcia, India, Vietnam, Malaezia, Indonezia, Japonia, China și alte țări.

Dacă codul nostru încă nu este pe site-ul dumneavoastră, puteți să testați și se va convingeți de avantajele noastre. Pentru aceasta inregistrați-vă pe adnow.com și în continuare instalarea codului va dura nu mai mult de 5 minute.

Dacă aveți întrebări, nu ezitați să ne scrieți aici sau la serviciul de asistență în contul dumneavoastră pe site!
Înregistrați-va aici adnow.com

Nota Admin Roforum:
Din cauza mai multor plangeri pentru neplata, recomand atentie la utilizarea retelei Adnow.
Riscul de neplata este foarte mare.
Aceasta notificare va disparea cand problema se va rezolva.
 
Ultima editare de un moderator:
La prima privire nu ma-ti convis, cati inscrisi aveti, care este suma totala platita, doresc m-ai multe informatii pe site
 
1. Am primit prin formularul de contact mai multe invitatii in retea.
2. Reprezinti oficial firma adnow si vei oferi support aici pe forum la eventuale probleme care le au userii? Daca da, vei primi un Badge special care va arata ca este suport oficial.
3. La realizarea codului nu imi permite sa setez categoria de imagini/reclame. Cum rulez adsense pe majoritatea site-urilor, uneori in reteaua voasta apar imagini sexy/naked care imi poate pune in pericol contul. Se poate face ceva in privinta asta?
cHvU0sP.png
 
Eu lucrez cu Adnow de mai bine de jumatate de an si sunt foarte multumit. Plata la mine e la o luna, au fost mici intarzieri la plata ( Dar asta din alte cauze ) In rest ce sa zic sa imi merga in continuare le fel ca si pana acuma. +10 de la mine.
Ps: o gramada de site-uri mari de TV, ziare folosesc Adnow pe site-urile lor.

O intrebare am si eu:
- E adevarat ca nu acceptati site-urile care au continut adult ( site-ul nefiind 100% adult) pe ele?
 
Pentru a confirma adresa de e-mail si finisarea procesului de inregistrare, Va rugam sa accesati linkul link.

PS: linkul nu exista
 
Pe pagina site-ului scrie asa
  • Efectuarea plăților săptămânal prin PayPal de la 5 $
Dar cand am editat pentru plata email, adresa etc si am bagat parola automat mi-a aparut "Pragul de plata nu poate fi mai mic decat:20 USD"
Deci cum e pana la urma 5 sau 20 ?
 
Pe pagina site-ului scrie asa

  • Efectuarea plăților săptămânal prin PayPal de la 5 $
Dar cand am editat pentru plata email, adresa etc si am bagat parola automat mi-a aparut "Pragul de plata nu poate fi mai mic decat:20 USD"
Deci cum e pana la urma 5 sau 20 ?
Pragul de plata minim este 20 USD. In viitorul apropiat vom schimba si pe site.
 
Loading...
Back
Sus