Pay Exchanger

folosesc de mult payexcenger, dar nu mi-au cerut niciodata, nici o dovada... tie ce dovada iti cer?
"Screen shot of transfer or just let me know what you had written in payment discription ? Because this is something we use to track payment and it was clearly written to write only invoice no. So I don't know if you sent payment, than what you written in discription. " Asta mi-au scris. Nu inteleg ce vor. Am facut cum scrie acolo, Am scris in mesaj ca transfer bani din paymoney to paypal, mai mult ce trebuie sa fac, ca nu inteleg? :) M-am uitat si pe youtube sa vad efectiv pe ce butoane se apasa si ce trebuie sa scrii in mesaje si asta am scris. Mai mult nu stiu ce sa fac.
Precizez ca n-am facut nimic la contul de webmoney, l-am facut si atat. Poate trebuie modificat ceva pe acolo ca sa mearga. Nu stiu.

EDIT: Am reusit pana la urma sa-mi fac formal passport. Acest "formal passport" nu se referea efectiv la pasaport cum am crezut eu ci poti adauga orice act de identitate.
 
Ultima editare:
Scriu aici ca nu are rost sa mai deschid un alt subiect. Am si eu o problema si daca stie cineva cum s-o rezolv. Am niste bani in Webmoney si as vrea sa-i mut pe paypal, dar nu am cum sa-mi fac formal passport pentru ca nu am pasaport. Stiti cumva vreo metoda prin care sa-mi mut banii in paypal fara sa-mi ceara pasaport ? Am incercat cu payexcenger si-mi cer nush ce dovada sa-i dau. Am facut cum scriu ei, am bagat contul de webmoney si imi cer nush ce dovada. Am incercat si cu exchange.ru ca tot am vazut recomandat aici si acolo imi cere iar pasaportul. Alte solutii mai sunt sau pot sa-mi iau adio de la banii aia ? Multumesc.
Pai ti-ai verificat contul de Webmoney? Daca nu iti e verificat nu poti face mai nimica.
 
Scriu aici ca nu are rost sa mai deschid un alt subiect. Am si eu o problema si daca stie cineva cum s-o rezolv. Am niste bani in Webmoney si as vrea sa-i mut pe paypal, dar nu am cum sa-mi fac formal passport pentru ca nu am pasaport. Stiti cumva vreo metoda prin care sa-mi mut banii in paypal fara sa-mi ceara pasaport ? Am incercat cu payexcenger si-mi cer nush ce dovada sa-i dau. Am facut cum scriu ei, am bagat contul de webmoney si imi cer nush ce dovada. Am incercat si cu exchange.ru ca tot am vazut recomandat aici si acolo imi cere iar pasaportul. Alte solutii mai sunt sau pot sa-mi iau adio de la banii aia ? Multumesc.

In loc de pasaport iti faci copie dupa cartea de identitate si sa le trimiti. Cu exchangex.ru am tot schimbat iar adresa de e-mail cu care ti-a facut contul de webmoney sa fie aceeasi cu aceea de paypal.
 
Scriu aici ca nu are rost sa mai deschid un alt subiect. Am si eu o problema si daca stie cineva cum s-o rezolv. Am niste bani in Webmoney si as vrea sa-i mut pe paypal, dar nu am cum sa-mi fac formal passport pentru ca nu am pasaport. Stiti cumva vreo metoda prin care sa-mi mut banii in paypal fara sa-mi ceara pasaport ? Am incercat cu payexcenger si-mi cer nush ce dovada sa-i dau. Am facut cum scriu ei, am bagat contul de webmoney si imi cer nush ce dovada. Am incercat si cu exchange.ru ca tot am vazut recomandat aici si acolo imi cere iar pasaportul. Alte solutii mai sunt sau pot sa-mi iau adio de la banii aia ? Multumesc.
Solutia ar fi sa ii trimiti prin send ci nu pri pay bill cum se cere la exchange
 
Scriu aici ca nu are rost sa mai deschid un alt subiect. Am si eu o problema si daca stie cineva cum s-o rezolv. Am niste bani in Webmoney si as vrea sa-i mut pe paypal, dar nu am cum sa-mi fac formal passport pentru ca nu am pasaport. Stiti cumva vreo metoda prin care sa-mi mut banii in paypal fara sa-mi ceara pasaport ? Am incercat cu payexcenger si-mi cer nush ce dovada sa-i dau. Am facut cum scriu ei, am bagat contul de webmoney si imi cer nush ce dovada. Am incercat si cu exchange.ru ca tot am vazut recomandat aici si acolo imi cere iar pasaportul. Alte solutii mai sunt sau pot sa-mi iau adio de la banii aia ? Multumesc.
Transfera sub 100 wmz in fiecare zi.
Webmoney nu îti permite sa trimiți in fiecare zi mai mult de 100 wmz daca nu ai buletinul confirmat.
Așa ca,transfera in fiecare zi 99 wmz sau 100 si vei putea face exchange ;)
 
Loading...
Back
Sus