Pay Exchanger

PerSeuS

Well-Known Member
Registered
Full Member
Buna seara. A mai avut cineva aceasta problema? Ieri dimineata am efectuat o tranzactie de 70 de euro pe siteu https://www.payexchanger.com/, am platit de pe webmoney, iar pana acuma bani nu mi-au ajuns in contul de pe paypal. Stiiti din ce cauza? Teapa oare? Am mai efectuat in trecut o trazactie si totul a fost ok, atunci a fost vorba de 116 euro... Multumesc!
 
probabil din cauza ca este weekend,probabil nu proceseaza tranzactii in weekend,si eu am facut odata cu ei si a doua zi au platit,fac prin exchangex.ru deobicei care dau in cateva ore
 
Am incercat sa fac un transfer din Webmoney prin Pay Exchanger .
Introduc datele in Pay Exchanger fac schimbul dar nu mai afiseaza numarul vmz al lor si nu am cum completa formularul in webmoney pentru a face transferul .
V-ati confruntat cu asa problema , cum ati rezolvat ?
 
am facut o singura data la aia dar a durat vreo 30ore , eu fac numai cu exchngex.ro sunt de calitate, si transfera bani in cateva ore sau si minute + ca au plata automat nu mai tre tu sa trimiti manual plata decat dai pay si atat...
 
Am incercat sa fac un transfer din Webmoney prin Pay Exchanger .
Introduc datele in Pay Exchanger fac schimbul dar nu mai afiseaza numarul vmz al lor si nu am cum completa formularul in webmoney pentru a face transferul .
V-ati confruntat cu asa problema , cum ati rezolvat ?
Da recent am facut iar o tranzactie si am intampinat problema asta. Dar completezi formularu cu toate bifurile. Dupa intri in cont la tine la tranzactie si ai acolo sa trimiti mesaj, unde specifici ca nu ai numaru de cont pentru a putea face tranzactia.
 
Da recent am facut iar o tranzactie si am intampinat problema asta. Dar completezi formularu cu toate bifurile. Dupa intri in cont la tine la tranzactie si ai acolo sa trimiti mesaj, unde specifici ca nu ai numaru de cont pentru a putea face tranzactia.
Exact asa am procedat .
Sper sa fie o eroare , si nu sa trebuiasca sa trimit de fiecare data mesaj sa-mi dea numarul de cont .
 
Scriu aici ca nu are rost sa mai deschid un alt subiect. Am si eu o problema si daca stie cineva cum s-o rezolv. Am niste bani in Webmoney si as vrea sa-i mut pe paypal, dar nu am cum sa-mi fac formal passport pentru ca nu am pasaport. Stiti cumva vreo metoda prin care sa-mi mut banii in paypal fara sa-mi ceara pasaport ? Am incercat cu payexcenger si-mi cer nush ce dovada sa-i dau. Am facut cum scriu ei, am bagat contul de webmoney si imi cer nush ce dovada. Am incercat si cu exchange.ru ca tot am vazut recomandat aici si acolo imi cere iar pasaportul. Alte solutii mai sunt sau pot sa-mi iau adio de la banii aia ? Multumesc.
 
Loading...
Back
Sus