GSoftCentral.com au fost preluate de Ghesi Internațional SRL ( Ghesi.ro )

Sfat, RENUNTATI LA GHESI URGENT! Am cerut refund la banuti pe perioada ramasa si surpriza, nu se poate face asa ceva. De asemenea , dupa tickete si amenintari cu ANCP si protectia consumatorilor uite ca serviciul mi-a fost suspendat si trecut in pending fara un anunt in prealabil ca ASA VOR EI ! ( http://prntscr.com/7z7jzz )
fXljQda.png
 
Din pacate trebuie sa confirm problemele cu noul proprietar la gsoft.
In ultima saptamana site-ul a fost mai mult offline, noaptea trecuta nu am reusit sa-l accesez sub nici o forma. Am testat atat normal cat si pe toate site-urile de anonymus surf/proxy si peste tot la fel.
Nu mai spun ca un site a scazut foarte mult in trafic.
Am mutat o persoana ieri de la gsoft pe alt server si o munca de o ora maxim s-a transformat in una de peste 30 ore. Nici acum nu am reusit sa rezolv toate site-urile. Nu stiu cum a fost facuta migrare de pe vechile server gsoft pe cele de la ghesi, pentru ca sunt foarte multe probleme.

Pe 12/09/2015 expira pachetul meu si nu am de gand sa-l renovez. Plus nici nu voi incerca sa cer refund daca se comporta asta. Nu am timp de astfel de lucruri pentru 5 euro. Pierd mai mult daca ma complic si incep sa ma cert.

Nu inteleg cum spun ca vechile servere erau prost configurate cand totul mergea bine si nimeni nu avea probleme si acum cand se sustine ca toate sunt configurate de profesionisti, totul merge foarte naspa.

Toti care ii cunosc si au avut host la gsoft sau mutat in ultimele zile si cu siguranta multi vor pleca.
@Naruto9 iti recomand sa nu te complici. Asta sa fie pierdea ta din acest an. Cateva recenzii pe net poat face minuni.
La termenul gsoftcentral.com, postarile de pe roforum apar pe pozitia 2 si 3.

lDTvTzs.png
 
Loading...
Back
Sus