Benefici dupa wordpress, blogger!

PerSeuS

Well-Known Member
Registered
Full Member
Daca sa zic fac acuma 3 siteuri gratuite pe platforma wordpress si blogger (pun pe cele 3 siteuri vreo 30 de filme pentru fiecare site), si dupa pun link spre siteul meu www.site.net/filme. Am benefici de pe urma lor sau nu? Avand in vedere faptul ca un site pe blogger are pa 1 si da 46? Multumesc!
 
Adica sa faci 3 subsite-uri si sa trimiti de pe cele 3 traficul spre unul singur ? Sa pui link la fiecare film cu trimitere spre site-ul respectiv ?
gen filmeonline.blogger.com pe acest site pun link spre www.site.com/filme
 
1. tu vrei sa link intre ele nu?
2. daca este asa, atunci te va ajuta, dar recomandarea mea este sa nu pui link in sidebar sau footer si in articol/descriere la film. In acest fel poti lucra la un singur site sa-l ridici si odata cu acesta vor urca si restul.
3. este un topic pe tema asta aici pe forum Web 2.0 backlink gratis - Metoda de testat
 
Toate bune si frumoase in majoritatea cazurilor acest lucru ajuta insa aceste bloguri daca sunt facute doar pentru link si dupa ce ti-ai pus link in articol , blogroll ( acum nu mai este recomandat ) nu mai continui sa postezi pe acele bloguri si nu ai trafic este egal cu zero ceea ce faci si nu te ajuta cu nimic .
Aceste bloguri facute pentru linkuri te ajuta doar daca au trafic si se scrie regulat pe ele cel putin un articol doua pe saptamana .
 
Loading...
Back
Sus