Benefici dupa wordpress, blogger!

PerSeuS

Well-Known Member
Registered
Full Member
Daca sa zic fac acuma 3 siteuri gratuite pe platforma wordpress si blogger (pun pe cele 3 siteuri vreo 30 de filme pentru fiecare site), si dupa pun link spre siteul meu www.site.net/filme. Am benefici de pe urma lor sau nu? Avand in vedere faptul ca un site pe blogger are pa 1 si da 46? Multumesc!
 
1. tu vrei sa link intre ele nu?
2. daca este asa, atunci te va ajuta, dar recomandarea mea este sa nu pui link in sidebar sau footer si in articol/descriere la film. In acest fel poti lucra la un singur site sa-l ridici si odata cu acesta vor urca si restul.
3. este un topic pe tema asta aici pe forum Web 2.0 backlink gratis - Metoda de testat
 
Toate bune si frumoase in majoritatea cazurilor acest lucru ajuta insa aceste bloguri daca sunt facute doar pentru link si dupa ce ti-ai pus link in articol , blogroll ( acum nu mai este recomandat ) nu mai continui sa postezi pe acele bloguri si nu ai trafic este egal cu zero ceea ce faci si nu te ajuta cu nimic .
Aceste bloguri facute pentru linkuri te ajuta doar daca au trafic si se scrie regulat pe ele cel putin un articol doua pe saptamana .
 
Loading...
Back
Sus