Atacul din Manchester - Ce ascunde media despre acesta

Ce este trist este ca au murit oameni nevinovati...
Asta asa este si pentru ce? Pentru a satisface agenda lor?
Chiar inainte de a activa articolul 50, a intrat betivul ala in gardul guvernului care a ucis si o romanca. Apoi inainte de o mare dezbatare nationale si aproape de algeri apare acest atentat....
 
Facatura cu mortii?
Nu stiu ce sa spun.
Totusi au murit oameni...sau dat nume,exista lista cu numele mortilor...
A fost afisata odata o imagine cu poza la cativa tineri care au murit. Insa daca ne luam din imaginea postata de tine, sunt doar adulti acolo.
Lista cu nume exacte, cu toti cei 22 nu am vazut nicaieri. Plus familiile celor morti nu apar nicaieri la Tv asa cum ar fi facut pana acum.
 
Nu am urmarit stirile in ultima vreme si nu stiu exact, dar Anglia a iesit din Brexit?
Cred ca este o atentionare si pentru alte state europene ca daca ies din Brexit si lor li se pot intampla chestii, ca daca stam si ne gandim un pic prea multe atentate si accidente se intimpla in ultima vreme in Anglia, nu vi se pare?
Ce, pana acuma au fost atentate in Anglia?
Intr-un alt topic pe aici s-a discutat despre cine conduce lumea. Cred ca cei care conduc Europa, vor sa o faca un singur stat, iar Anglia incearca sa scoata capul din cutie, si de aici ultimele lor "necazuri".

PS. Am inteles ca au depus pana la urma actele de iesire din Brexit.
 
aici te contrazic
Nu poti din pacate. Eu ma refer ce este la TV si nu in ziare online, ca pe acestea nu le-am citit, pentru ca nu am timp.
Acea imagine a fost prezentata o singura data la TV. Te rog sa imi arati o imagine cu familiile impreuna prezente la cel putin eveniment. Eu la Tv nu am vazut nimic de gen si pe sky a fost transmisie in direct toata ziua.
Pe ITV News va incepe acum o editie speciala despre acest eveniment. Sa vedem ce spun si daca vin cu ceva in plus.
 
Eu ma refer ce este la TV si nu in ziare online, ca pe acestea nu le-am citit, pentru ca nu am timp.
Acea imagine a fost prezentata o singura data la TV. Te rog sa imi arati o imagine cu familiile impreuna prezente la cel putin eveniment. Eu la Tv nu am vazut nimic de gen si pe sky a fost transmisie in direct toata ziua.
Pe ITV News va incepe acum o editie speciala despre acest eveniment. Sa vedem ce spun si daca vin cu ceva in plus.
Lista cu nume morti a fost rulata pe mai multe posturi tv,chiar si interviu cu cateva famili au fost date am vazut eu asta
 
Facatura cu mortii? Totusi au murit oameni...sau dat nume,exista lista cu numele mortilor...
Facatura in sensul ca nu isis a provocat incidentul ci chiar americani, exista teorii precum ca isis este o creatie americana.

Ma uitam deunazi la o stire in care Presedintele American Trump, pentru 100 miliarde$ dansa cu sabia in mana in Arabia Saudita in conditiile in care in acea tara femeile sunt decapitate tot cu sabia in plina strada.
Cum e posibil "luptatorii binelui si al dreptatii" sa ignore crimele facute in plina strada de catre regimul Saudit.
 
chiar si interviu cu cateva famili au fost date am vazut eu asta
Man eu sunt aici si ma uit la TV toata ziua. Nu stiu ce vezi in Romania, dar eu iti spun ce este aici.
Plus fac comparatie cu alte atentate.
E posibil sa fi ajuns ''aia'' la tine, te-au platit sa imi pui credibilitatea la indoiala. :(
 
Man eu sunt aici si ma uit la TV toata ziua. Nu stiu ce vezi in Romania, dar eu iti spun ce este aici.
Plus fac comparatie cu alte atentate.
E posibil sa fi ajuns ''aia'' la tine, te-au platit sa imi pui credibilitatea la indoiala. :(
Pe reuters,telegraf au dat mai lista si reportaj cu cateva famili am vazut eu ca am urmarit.Nu ma platit nimeni :) )))
 
Cum e posibil "luptatorii binelui si al dreptatii" sa ignore crimele facute in plina strada de catre regimul Saudit.
Pentru ca au putere si bani. Nu ii poate lua cu forta asa ca merg si ling...
Primul ministru din Coreea de nord a facut o declaratie frumoasa acum cateva saptamani.
 
ca Trump este mai nebun decat coreanul
Saracul a vrut sa faca ceva dar a fost pus la punct de servicii.
Chiar si asa, nu exista presedinte in toata istoria lor sa faca majoritatea din promisiuni imediat dupa ce a luat mandatul, toata campania facuta impotriva lui.
 
Loading...
Back
Sus