Risc mare de neplata Adnow.com

Iar legat de CPM si conversii ! Ciudat e ca desi pe adnow ii am pe toate paginile site-ului imi ofera 0.1 - 0.2 cpm pe cand cei de la mediavenus ii am doar pe pagina de download/ascultate !
Si imi ofera CPM de 0.59 cu .88 ! Oare alora cum le fac conversii si celor de la adnow nu le fac ?Vezi atașament 1753 Vezi atașament 1754
=)) si ce crezi ca mediavenus o sa - ti lase pretu asta for ever? iti garantez ca in cateva saptamani iti face pretu sub 0.02per click...traficul de pe muzica sau filme nu prea face conversii la reclame feminine...cum are mediavenus.... iti recomand reclame erotice pt astfel de site-uri!
 
cum are mediavenus.
Acest topic este de support pentru @Adnow si nu pentru mediavenus. Cine mai posteaza ca media venus sau alta firma e mai buna, ori ceva de gen primeste suspend automat.
Vrei sa lauzi alta firma, atunci deschide topic.
 
aceias problema !
S-au decalat platile prin WM deoarece am avut limite de plata. Uneori, cand efectuam platile in regim de masspayment, intermediarii prin care trimitem platile ne pot pune limite la contul de pe care trimitem. Platile restante se vor efectua cel mai probabil in weekend.
 
weekendul viitor probabil :)) am deja 2 plati in asteptare si maine in mod normal trebuia sa intre a3a in asteptare... dar probabil nu se mai fac platile... au probleme cu unele servicii de plata ... dar nu ti-ar da mesaj, bai nu pot sa-ti tranfer banii prin aia, putem gasi alta metoda,ai paypal, ai draci laci .... :-j
 
In curand o sa va dau eu bani :))
IhB7GBA.png
 
weekendul viitor probabil :)) am deja 2 plati in asteptare si maine in mod normal trebuia sa intre a3a in asteptare... dar probabil nu se mai fac platile... au probleme cu unele servicii de plata ... dar nu ti-ar da mesaj, bai nu pot sa-ti tranfer banii prin aia, putem gasi alta metoda,ai paypal, ai draci laci .... :-j
Ti-am raspuns la ticket. Daca am avea propriul sistem de efectuarea al tranzactiilor nu ar dura atat, dar atata timp cat facem platile prin intermediari, pot fi intarzieri.
 
As vrea stiu de ce apare plata dvs ca efectuata ? Si daca este efectuata de ce am primit doar 149.97 din 152.94 datorati !
Si daca intradevar acea plata a fost efectuata de catre voi puteti sa-mi spuneti id-ul tranzactiei sau id-ul contului dupa care s-a facut tranzactia ?

Imi cer mii de scuze problema s-a rezolvat ! Am primit si a-2a plata de pe acelas ID ! Este de la adnow !
 

Atașamente

  • Untitled-1.png
    Untitled-1.png
    288,5 KB · Vizualizări: 28
Ultima editare:
As vrea stiu de ce apare plata dvs ca efectuata ? Si daca este efectuata de ce am primit doar 149.97 din 152.94 datorati !
Si daca intradevar acea plata a fost efectuata de catre voi puteti sa-mi spuneti id-ul tranzactiei sau id-ul contului dupa care s-a facut tranzactia ?
O fi vorba de comision perceput de wmtransfer. Din cate stiu, la adnow, destinatarul plateste comisionul de intermediere.
 
Pana acum nu am platit si am primit sumele corect !
Orice modalitate de plata percepe un comision, in cazul wm e in jur de 2% (ma pot insela, intra la ei pe site si vezi exact cat e). Referitor la suma pe care spui ca nu ai primit-o, am nevoie de un printscreen cu tranzactiile din contul tau WM (in privat bineinteles) pentru a a-l trimite moderatorului ca sa imi dea mai mule detalii referitoare la plata (id-ul tranzactiei etc). Daca la noi apare ca fiind Paid, inseamna ca tranzactia a fot efectuata cu succes.
 
Orice modalitate de plata percepe un comision, in cazul wm e in jur de 2% (ma pot insela, intra la ei pe site si vezi exact cat e). Referitor la suma pe care spui ca nu ai primit-o, am nevoie de un printscreen cu tranzactiile din contul tau WM (in privat bineinteles) pentru a a-l trimite moderatorului ca sa imi dea mai mule detalii referitoare la plata (id-ul tranzactiei etc). Daca la noi apare ca fiind Paid, inseamna ca tranzactia a fot efectuata cu succes.
poza de mai sus este din contul meu !
 
Nu inteleg care e problema dvs. Scrieti-mi in privat sau trimiteti ticket
 
Loading...
Back
Sus