Risc mare de neplata Adnow.com

S-a actualizat la careva plata ieri ? Pe mine ma tot amana de 2 saptamani :)) Nici pana acum nu apare ca am plata formata si am depasit de mult cei 20 $ ce au limita pentru paypal! :(
 
Daca dureaza prea mult si plata nu se formeaza in mod automat, trimite un ticket in care sa ceri sa ti se faca cererea de plata
 
Buna tuturor!
Cumparam pagini sau grupuri de Facebook carora le-a fost scazut organic reach-ul. Daca detineti pagini "cu probleme" care au fost penalizate, dar pe care totusi ati fi dispusi sa le vindeti, nu ezitati sa ma contacti aici, sau pe skype: ro.adnow01
Mersi!
Un minim de Like-uri ?
Am o pagina cu 400 Like-uri... de vanzare ..12.euro.
 
Un minim de Like-uri ?
Am o pagina cu 400 Like-uri... de vanzare ..12.euro.
Nu exista o limita, aceasta pagina ti-a fost penalizata de FB? Ne intereseaza doar paginile carora le-a fost limitat reach-ul de catre FB
 
Din 422 de liker-uri...la un post am reach-ul de 17...cel mai mare :)
Iar la o alta pagina din 700 like-uri ..la fel am reach-ul de 17..:)
Cred ca se incadreaz perfect in cerintele tale.
 
Din 422 de liker-uri...la un post am reach-ul de 17...cel mai mare :)
Iar la o alta pagina din 700 like-uri ..la fel am reach-ul de 17..:)
Cred ca se incadreaz perfect in cerintele tale.
Mersi, ne intereseaza - scrie-mi in privat numele paginilor si voi cere confirmarea pt plata
 
Am impresia că diferenţa asta mare de timp nu ţine de români, ci mai mult de faptul că e filială românească.
 
Am impresia că diferenţa asta mare de timp nu ţine de români, ci mai mult de faptul că e filială românească.
nu e filiala romaneasca,is doar manageri pe diferite tari,platile le fac aceiasi pt toti webmasterii din orice tara..probabil formarea platilor e diferita de la tara la tara...
 
Am impresia că diferenţa asta mare de timp nu ţine de români, ci mai mult de faptul că e filială românească.
Platile se trimit in masa, nu depind de regiune. Prioritare sunt toate regiunile, termenul de plata depinde de metoda de plata aleasa. Platile prin paypal dureaza intre 7-14 zile. La Wire in ultima luna sunt intarzieri, dar se achita in continuare. La webmoney si e-payments nu sunt intarzieri.
 
Am facut aproape 100 mereu mi se raspunde la tickete ca urmeaza ca moderatorul sa formeze plata :))) Mai astept si saptamana asta si apoi caut variante pana se gandesc astia sa faca platile !
Daca nu ti-a fost formata in mod automat, se trimite o cerere de plata in urma careia moderatorul ti-o formeaza manual
 
Pacat ca nu am avut trafic mult :( :( :( Dar nu cred ca mai prindeam ECPM-ul asta daca saream de 2-3k vizite :D
 

Atașamente

  • Screen Shot 12-05-17 at 08.04 PM.PNG
    Screen Shot 12-05-17 at 08.04 PM.PNG
    11 KB · Vizualizări: 31
Loading...
Back
Sus