Zack Snyder's Justice League online

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Zack Snyder's Justice League va avea 4 ore si 21 minute, nu cred ca am mai văzut un film atat de lung.

Va fi difuzat pe 18 martie pe HBO MAX.

Daca cineva are stream disponibil sa-l publice pentru ca va face foarte mult trafic.
Vorbim de cateva sute de euro doar pe timpul cand se difuzează filmul, asta desigur daca se stie a monetiza bine acest event care multi il așteaptă.
 
O sa ma uit diseara la el si am sa revin cu un raspuns. Sau daca stie altcineva sa imi zica.
Pai nu e bine sa postam spoiler, asa la ce ma mai uit??
Apropo de filme indiene, alea au acțiune frate tot filmul, mai ceva ca chinezii. :)
 
Pare a fi interesant,dar,4h? Wtf... Nu putem sa îl punem pe YouTube stream direct de pe acest site? :)
Cred ca da, dar cine deține acest site in 24-48 ore il are suspendat si nu cred ca e ok. Părerea mea.
 
Pai nu e bine sa postam spoiler, asa la ce ma mai uit??
Apropo de filme indiene, alea au acțiune frate tot filmul, mai ceva ca chinezii. :)
Aaa.. Ziceam doar de ce are 4 ore filmul.. Nu crezi ca am sa ma uit la un film de 4 ore si sa vin sa il povestesc aici .
Si daa sunt niste filme indiene de actiune de le da clasa si la americani
 
Se vede patratos, nu il pot urmarii asa, probabil e pentru mobil.
E o versiune de Cam nu e HD. Maine apare filmul pe Hbo
 
Am facut eu un cut acum are 3.26 ore insa se mai poate scoate cateva scene.
Cand am timp voi face si versiunea 2 unde voi mari viteza de redare pentru ca are foarte mult slow motion.

Sper sa va placa.
1140/1080
 
Loading...
Back
Sus