Warfare

Member
Registered
Full Member
ySense (ex ClixSense) este dupa parerea mea cel mai bun site GPT (Get Paid To).
A fost fondat in 2007 de catre americanul Steven Grisky. In 2010 a fost cumparat de catre James Grago. Incepand cu 31 iulie 2019, este detinut de Prodege, LLC, o companie din domeniu fondata in 2005.
Site-ul este disponibil international si ofera mai multe posibilitati de castig.

Sondaje
ySense colaboreaza cu numerosi furnizori de sondaje precum Toluna, OpinionWorld, Samplicio.us sau YourSurveys.
Sondajele sunt platite cu pana la $5 si dureaza intre 5-30 minute.
Completarea profilului va va ajuta in a primi mai multe sondaje.

Oferte
Acestea constau in a viziona videoclipuri, sa va inregistrati pe diverse site-uri, sa descarcati aplicatii sau sa jucati jocuri.
Exista si oferte unde vi se cere sa achizionati un produs sau serviciu, fie trial sau pret complet, urmand la final sa primiti o suma de bani ce poate fi mai mare decat pretul produsului/serviciului.

Bonus Zilnic (Daily Checklist Bonus)
Pentru a colecta bonusul trebuie:
-sa completati cel putin 2 sondaje
ori
-sa completati cel putin 2 oferte
ori
-sa completati cel putin un sondaj si o oferta
Pentru totate acesta primiti un bonus de 12% din castigurile pe ziua respectiva.
Daca aveti instalata extensia ySenseAddon mai primiti un bonus de 2%.
Daca ati completat bonusul 3 zile la rand mai primiti inca un bonus de 2%.

ySense Addon
Cu aceasta extensie pentru browser puteti primi notificari cand apar sondaje.

Program Referrali
Comision inregistrare:
-$0.10 sau $0.30 in functie de tara
-cand acestia castiga $5 vei primi un bonus de $2
Comision activitate:
-20% din ce castiga acestia si poate creste pana la 30% in functie de numarul referralilor activi

Procesoare de Plata si Minim de Plata
PayPal: $10
Skrill: $5
Payoneer: $25
Tango Card: $10
Gift Cards: $5

Pana acum am primit 7 plati in valoare totala de $115.31 (la momentul postarii).
Aceasta este ultima plata:
Xg3gsxH.jpg


Link: ySense

 
Ultima editare:
Nu se poate folosi site-ul din Romania? ca imi zice ceva de proxy/vpn sau nu este disponibil in tara mea :)
Cum sa nu, merge fara probleme in Romania.
Nu ai voie cu VPN sau proxy, de exemplu daca folosesti ca browser Opera, acesta are integrat in el VPN asa ca trebuie dezactivat.
ce trebuie sa fac sa cresc si eu sa cumpar pachetu cu 10 dollari ?
Ce pachet?
Cred ca te referi la alt site.
 
ClixSense este acum ySense si are un propietar nou: Prodege, LLC, o companie din domeniu fondata in 2005.

Una dintre marile schimbari este ca a revenit PayPal, dar are minimul de plata destul de mare: $25.
Alte metode de plata adaugate: gift card-uri de la branduri precum Amazon ($5 minim) si Pre-paid MasterCard / VISA (in anumite tari).
Vor fi adaugate noi offer walls si furnizori de sondaje. Cateva dintre cele vechi urmeaza a fi reintroduse.
Fiind o perioada de tranzitie, este posibil sa existe anumite bug-uri.
 
A 10-a plata (prima sub noul brand).
Metodele de plata si minimul acestora sunt PayPal: $10, Skrill: $5, Payoneer: $50, Tango Card: $10, Gift Cards: $5.
Sp34pzN.jpg
 
A 14-a plata
adyGneu.jpg
 
Loading...
Back
Sus