Smiley – Sleepless

b0d0

Un Nimeni Celebru ...
Registered
Full Member
Dupa ce a ajuns in topul difuzarilor cu piesa Insomnii, Smiley s-a gandit sa revina cu versiunea in engleza, cu tot cu videoclipul pe care il stiti deja.
Pentru toti insomniacii care s-au indragostit de piesa, Smiley lanseaza varianta in limba engleza. Single-ul este compus si produs in studiourile HaHaHa Production si este lansat in coproductie cu Cat Music.
Piesa Insomnii a aparut in aceasta primavara si pana acum a urcat doar pana pe locul 6 in topul difuzarilor de pe radio. Pe Smiley l-am regasit in topul celor mai difuzate piese si la finalul anului trecut si inceput de 2016 dupa ce a colaborat cu DOC pentru Pierdut buletin, iar feaeturing-ul lor a ajuns pe primul loc in clasament.

Cum vi se pare versiunea in engleza?
 
Mereu mi-a placut Smiley si sunt un mare fan. Nu cred ca exista piesa care sa nu imi placa.
Am totusi o nedumerire. Cum se face ca toti cantaretii din Romania vorbesc asa bine engleza cand canta dar cand vorbesc normal nu mai au acelasi accent sau chiar zici ca nu stiu o ioata de engleza.
 
Sincer mie nu imi place versiunea asta... Suna aiurea dupa urechea mea.
Cum se face ca toti cantaretii din Romania vorbesc asa bine engleza cand canta dar cand vorbesc normal nu mai au acelasi accent sau chiar zici ca nu stiu o ioata de engleza.
Se inregistreaza si se modifica in studio pana suna bine :D
 
Loading...
Back
Sus