Site de filme si seriale online

Din momentul de când te apuci sa iei coduri embem și să le adaugi la tine pe site,acel site se va duce la vale aproape instantaneu...
Exemplu: eu intru la tine pe site și încep să vad un film online,iar în acel film scrie "film oferit de www.site .Ro etc...tu crezi că eu o să mai stau la tine pe site,nu mă duc pe site-ul www.site . Ro ,dacă văd că de acolo îți procuri filmele,de ce as sta sa vad filme la tine pe site,când pot să le vad direct de la sursa mamă...
Plus că așa cum spune și Alex,generezi și bani și vizite acelor site-uri pe vizualizări și prin reclama care ei își fac in subtitrare sau in logoul care îl pune în film.
Deci ai pierdut din start lupta cu această nișă daca te gândești să faci această prostie cu codul embem...
Tu de ce crezi că mai toate site-urile de filme își uploadeaza singuri filmul,pentru ca să își poată adăuga linkul lor în film,și ca site-urile mai mici sa le ia codul embem și să le facă reclamă + vizualizări mai multe, deci și ceva bănuți in plus la ei în cont,iar tu ramai cu domeniu de plata și hosting,și nu vei genera bani.
Crezi ca pe site urile de filme online se uita hapaceri? Se uita ne a ion din varful muntelui care misca mouse ca coasa in camp :)
 
Loading...
Back
Sus