SerpClix - Castig din cautari cu extensie Firefox

Warfare

Member
Registered
Full Member
SerpClix este un site unde puteti castiga din cautari pe Google folosind extensia lor disponibila pentru Firefox si Edge.
Webmasterii pot cumpara click-uri pentru imbunatatirea SERP CTR.



Pasi pentru a castiga ca un clicker:
  1. Va inregistrati ca seller/clicker din meniul de sus unde scrie "Become A Clicker"
  2. Urmariti videoclipul explicativ din dashboard
  3. Descarcati si instalati extensia
  4. Va autentificati in extensie, aceasta va deschide un tab nou
  5. Dati click pe un order daca e disponibil, se va deschide un alt tab cu Google, tastati sau dati copy/paste la keyword si cautati pana gasiti site-ul cerut. Odata gasit si dat click pe el, stati 60 secunde pe acesta fara sa dati click pe reclame sau pe butonul de back din browser. Tab-ul se va inchide automat dupa cele 60 secunde.
Castigul pentru fiecare cautare e $0.05, alte tari precum US, UK, CA, AU, DE castiga $0.10.
Fara VPN sau proxy, altfel riscati sa fiti banati.

De la referrali se castiga 10% pentru primele 3 luni.

Minim de plata e $4 via PayPal, plata automata in prima saptamana a fiecarei luni pentru castigurile de pe luna precedenta.

Am primit deja o plata
uDOOIQV.jpg


Link: SerpClix
 
Ultima editare:
Extensia a avut un update.
Butonul extensiei va afisa GO cand va aflati pe pagina ce contine site-ul pe care trebuie sa dati click.
Aceasta caracteristica este in plus fata de cea deja prezenta in care site-ul pe care trebuie dat click este evidentiat cu rosu.
 
La mine nu merge sa ma loghez, pe site ma pot loga dar din extensie spune "Access denied! " am facut update si tot asa spune
 
Sunt mai multe tari platite acum cu $0.10 pe cautare/click:

Australia
Canada
France
Germany
Italy
Netherlands
Singapore
Spain
United Kingdom
United States

Am primit a 2-a plata:
RqsNIzA.jpg
 
Noutati: Extensia este acum disponibila si pentru browserul Microsoft Edge si Firefox pentru mobil (cereti versiunea desktop cand va autentificati in extensie).

A 5-a plata
p28jaKS.jpg
 
Loading...
Back
Sus