NeTestat Scurteaza link-uri cu Payskip - pana la 23$/1000 vizualizari

Paul0909

Member
Registered
Payskip.org - Shorten URLs & Earn money online.
Cum puteti incepe sa castigati bani pe PaySkip.org?
In doar 3 pasi, creati un cont nou, scurtati link-uri si promovati-le. :)

Plati zilnice, minim de plata 3$
Metode de plata: Paypal, Bank Transfer, Skrill, Bitcoin, Payeer.
$0.50 gratis la inregistrare, gata de retragere.

20% reff comision!
Fixed Rates / 1000 views, pana la $23aaa.png

Lista CPM/ tari, completa: Payout rates Publishers - Payskip.org
PAYMENT PROOFS: Payskip.org PAYMENT PROOFS

Tools: Quick Link, Mass Shrinker, Full page script, Devolopers API, Bookmarklet, Banner ADS [new]

Bonusuri mari si oferte in desfasurare:

Oferta #1:
Ai un site? Pune un banner payskip si primesti:
$10 bonus disponibil la retragere;
$$ Prima plata dublata/ si a doua;
Conditii: Site-ul trebuie sa aibe minim 500 vizite/ zilnice, trimiteti ticketi pentru validare =>Ticket: username, website.
Oferta #2:
La fiecare sfarsit de luna, membrul cu cele mai multe vizite pe link va primi $100 bonus!
++Bonus:
Locul 2 si 3 (daca au peste 100k views) vor primi $25 de fiecare, in fiecare luna!
Lista completa de oferte: Offers & Bonuses

20% castig de pe urma referalilor + $10 bonus pentru primul referal care castiga 10$ de pe urma vizitelor ; $5 pentru al 2-lea, $2 pentru restul

Plati de 2 ori pe zi/ ip.

Accepta doar banner ads.

Incarcare rapida a paginii.

Live support chat


Daca esti platit de Payskip, posteaza dovada de plata si primesti un bonus de 2$.
 
1. nu ai postat la categoria care trebuie
2. daca tot ii faci prezentarea, cel mai bine ar fi sa fie facuta de propritar, nu crezi?
Pe viitor fii mai atent ca pot aparea surprinze.
 
@AlexH, sorry, oboseala dupa o zi lunga.

Nu sunt proprietarul asa este, dar colaboram in celalalt proiect, GetCashFree, unde am ramas admin. Folosesc Payskip de ceva timp si era pacat, au rate destul de bunicele si a este punctual cu userii. :)

Se poate testa de membrii Roforum, astept si opiniile lor, poate unii il folosesc deja. Cu siguranta o sa revin si eu cu dovezi de plata. :)
 
Ultima editare:
Asa e, multumesc de completare.

Pentru plati sub 20$ nu sunt suportate fee-urile de la paypal, pentru cele peste 20$, sunt. Incearca alta metoda de plata, care are fee mai mic, gen Payeer, Skrill sau chiar BTC. :)
 
@Sorin Bojor, nu am nici o afiliere cu acest site, colaboram in altul. Doar am transcris informatiile de pe acesta. Mi se pare o oportunitate buna pentru cei ce doresc sa foloseasca astfel de servicii, dpmdv. :)

Spor la $$! :)
 
Adica cum vreti voi. Pt ca o alta plata a fot de 3$.
Vezi atașament 3040
Salut, eu sunt detinatorul. La pagina de withdraw este specificat, la Paypal daca ceri o suma mai mica de 20$, fee-ul il vei suporta tu, de la +20 il suportam noi.
Nu avem nici o vina ca au comisioanele asa mari!
Pentru Payeer/Bitcoin/Skrill suportam noi fee indiferent de suma, deci nu recomandam Paypal, au cele mai mari comisioane, au cele mai multe probleme, dispute.
 
Salut, eu sunt detinatorul. La pagina de withdraw este specificat, la Paypal daca ceri o suma mai mica de 20$, fee-ul il vei suporta tu, de la +20 il suportam noi.
Nu avem nici o vina ca au comisioanele asa mari!
Pentru Payeer/Bitcoin/Skrill suportam noi fee indiferent de suma, deci nu recomandam Paypal, au cele mai mari comisioane, au cele mai multe probleme, dispute.
vreau si eu un exemplu de site care foloseste link-urile shortate de la dv...a-ti putea va rog sa imi aratati?
daca il inlocuiesc cu 2target castig oare mai bine?
inca nu m-am lamurit merge sa adaig link-urile shortate in iframe nu?
 
vreau si eu un exemplu de site care foloseste link-urile shortate de la dv...a-ti putea va rog sa imi aratati?
daca il inlocuiesc cu 2target castig oare mai bine?
inca nu m-am lamurit merge sa adaig link-urile shortate in iframe nu?
Pentru site iti trimit pm. Iframe nu acceptam, poti pune banner, poti pune link pe o poza de player (daca nisa e filme), poti folosi full page script. Trimite-mi mesaj cu site-ul daca vrei + traffic ca sa te indrum. Vei castiga cu siguranta mai mult decat castigi acum!

Edit: nu pot trimite pm. Ex: smuledownloader.download
 
Am incercat sa fac un cont acum insa sunt oprite, sau mai bine spus cereti nu stiu ce dovezi si sa trimit email. Va inteleg decizia, insa multi vor spune NU ca nu au timp de asa ceva.
 
Am facut asta pentru ca se inscriu zilnic +500 membri si multe sunt degeaba, sau unii se inscriu si incep direct cu traffic artificial, asa e mai ok de controlat..cine vrea o rata buna si seriozitate cred ca poate sa isi faca timp un minut cat sa trimita cererea :)
Apropo, am marit rata pe Romania de la $1.8 la $2.40!
 
Ultima editare:
Pentru site iti trimit pm. Iframe nu acceptam, poti pune banner, poti pune link pe o poza de player (daca nisa e filme), poti folosi full page script. Trimite-mi mesaj cu site-ul daca vrei + traffic ca sa te indrum. Vei castiga cu siguranta mai mult decat castigi acum!

Edit: nu pot trimite pm. Ex: smuledownloader.download

Am testat eu cu el si nu vei avea nicio sansa daca nu scoate blank, restul popup-urilor si toate cele. Asta ca o mica paranteza daca vrei sa colaborezi cu cei cu filme, o poti face doar restrictionand anumite chestii.
 
Loading...
Back
Sus