Satui de cancan …

b0d0

Un Nimeni Celebru ...
Registered
Full Member
Daca crezi ca sunt singurul te inseli amarnic dar ceea ce vreau sa spun aici sunt unele masuri pentru ca aceasta tara sa devina NORMALA ! Daca si tu te-ai saturat de dive si de cancanuri e cazul sa ne unim sa fim o singura voce si sa aducem cunoscut unele lucruri .. eu am sa vin cu unele posibilitati prin care nu suntem obligati sa inghitim toate panaramele de pe sticla romaneasca .

Prin nebunia mea am dat de o noua idee banala : ce ar fii daca am aduna toate scandalurile din showbizul romanesc intr-un singur canal .. care sa fie non stop cu asemenea balacareli ?

Ar fii ideal .. cine are chef sa priveasca sa duca acolo … iar voi cei care aveti copii puteti sa va puneti parola sau sa faceti cumva ca acel program sa nu fie in grila voastra .... si pe de alta parte nu stiu din cei care citesc acum ar avea nevoie de asemenea post tv : Scandal TV :)) sincer nu cred ca multi .. Daca va place acest articol va invit pe blogul meu sa cititi continuarea ..
 
Eu de circa 10 ani nu am deschis tv-ul. Ocazional intru pe stirile protv, cnn sa vad noutati.
Prefer filme si seriale pe calc in timpul liber, nu ce este la tv.
 
Loading...
Back
Sus