Salut!

bari70

Active Member
Registered
Full Member
Salut! Ma numesc Viorel si sunt nou pe acest forum, sper ca pe viitor sa pot ajuta la dezvoltarea comunitatii... :D
Detin 3 website-uri (2 deschise recent, 1 cu vechime de cam 1 an).
Pe langa partea cu webmaster-ul mai produc elemente grafice pentru web, mai codez cate o "chestiuta" si imi place destul de mult sa citesc... :) (ah, ma mai ocup si cu, culturismul dar nu cred ca are treaba aceasta disciplina cu forumul roforum.net :D )
 
Salut! Ma numesc Viorel
Salut si bun venit.
produc elemente grafice pentru web, mai codez cate o "chestiuta"
Avem nevoie de oameni priceputi pe aceste nise.
ma mai ocup si cu, culturismul dar nu cred ca are treaba aceasta disciplina cu forumul roforum.net
Roforum se adreseaza tuturor, la orice nisa. Daca te pricepi poti posta informatii utile pentru cei care vor sa practice acest sport sau doar asa pentru a ocupa timpul.

Sper sa iti placa aici.
Voie buna.
 
Salut si bine ai venit.
Uite daca te ocupi cu culturimu stii vreo dieta de ingrasare sau alimente nu neaparat de cresterea masei musculare.
Eu de mult vreau sa pun niste kg in plus dar degeaba, mancarea multa nu isi face efectul.
 
Salut si bun venit.

Avem nevoie de oameni priceputi pe aceste nise.

Roforum se adreseaza tuturor, la orice nisa. Daca te pricepi poti posta informatii utile pentru cei care vor sa practice acest sport sau doar asa pentru a ocupa timpul.

Sper sa iti placa aici.
Voie buna.
Multumesc! :) O sa imi ia cam 1-2 zile sa "rasfoiesc" tot forumul, iar apoi o sa incep sa particip activ la ce activitati o gasesc pe acest forum. :)
 
Salut si bine ai venit.
Uite daca te ocupi cu culturimu stii vreo dieta de ingrasare sau alimente nu neaparat de cresterea masei musculare.
Eu de mult vreau sa pun niste kg in plus dar degeaba, mancarea multa nu isi face efectul.
Te inteleg...am mai ajutat persoane de acest "tip". Daca vrei putem discuta mai multe in privat. :)
 
Ne auzim pe privat sa nu facem spam aici...
Poti scrie si aici daca sunt informatii generale sau poti face un alt topic. In acest fel ajuti comunitate.
Daca sunt informatii private, atunci o poti face in privat PM.
 
Poti scrie si aici daca sunt informatii generale sau poti face un alt topic. In acest fel ajuti comunitate.
Daca sunt informatii private, atunci o poti face in privat PM.
O fac in privat pentru ca am nevoie de informatii despre persoana in cauza...
Probabil o sa deschid un topic pe viitor unde voi publica diverse "articole" in care explic cum poti face si obtine anumite lucruri in acest domeniu. (all natural)
 
Salut si bine ai venit.
Uite daca te ocupi cu culturimu stii vreo dieta de ingrasare sau alimente nu neaparat de cresterea masei musculare.
Eu de mult vreau sa pun niste kg in plus dar degeaba, mancarea multa nu isi face efectul.
Am si eu nevoie de asa ceva :D
 
O fac in privat pentru ca am nevoie de informatii despre persoana in cauza...
Probabil o sa deschid un topic pe viitor unde voi publica diverse "articole" in care explic cum poti face si obtine anumite lucruri in acest domeniu. (all natural)
Recomand si eu sa deschizi un topic unde sa scrii mai multe. Sunt curios si chiar as vrea sa stiu mai multe.
 
Recomand si eu sa deschizi un topic unde sa scrii mai multe. Sunt curios si chiar as vrea sa stiu mai multe.
Sunt foarte multe lucruri de spus despre alimentatie, odihna si antrenament...(foarte multe "de ce-uri", foarte multe "cat, cum, cand")
O sa incerc sa public cate ceva cand o sa am ceva timp liber...
 
Sunt foarte multe lucruri de spus despre alimentatie, odihna si antrenament...(foarte multe "de ce-uri", foarte multe "cat, cum, cand")
O sa incerc sa public cate ceva cand o sa am ceva timp liber...
Acum te poti considera Andrei Laslau :) .
Pai stiu ca sunt multe, dar azi poti zice ceva , maine altceva si tot asa.
+ uite ma mai intereseazs ce ai putea face acasa cu 2 gantere a 10 kg.
Le-am cumparat acum 3 ani cu 30 lei ( la oferta). Macar sa le folosesc la ceva daca le-am luat.
 
Pentru cei interesati @bari70 a facut doua topicuri separate:
Cum sa slabesti
Cum sa te ingrasi
Asa ca orice intrebare aveti va rog sa postati in topicul respectiv si in acest fel va fi mai usor pentru toata lumea sa gaseasca informatia mai repede.
 
Acum te poti considera Andrei Laslau :) .
Pai stiu ca sunt multe, dar azi poti zice ceva , maine altceva si tot asa.
+ uite ma mai intereseazs ce ai putea face acasa cu 2 gantere a 10 kg.
Le-am cumparat acum 3 ani cu 30 lei ( la oferta). Macar sa le folosesc la ceva daca le-am luat.
Andrei Laslau? daca ma comparai cu Florin Salam ieseam mai castigat... :)) :D
Eu sunt Viorel, nu am nevoie sa fiu Andrei Laslau. Merg pe propria-mi mana cum ar veni, nu vreau sa-mi construiesc "reputatia" sau alte lucruri daca trebuie sa ma-mi asociez numele cu persoane din bransa lui Laslau. :)

Chiar imi vine acum in minte un citat, pe care-l apreciez foarte mult, si suna cam asa:"Imi permit sa fiu eu insumi, iar altora sa fie altfel!".
Ce parere ai despre acest citat? :rolleyes:

P.S: Am inteles unde bati prin acel comentariu, si apreciez foarte mult ca ma susti moral, dar eu cred in unele valori morale pe care Laslau probabil ca le-a uitat de mult timp. :)
 
Loading...
Back
Sus