Retea Pop-UP

Nu folosesc skype am doar yahoo messenger si email, ma poti contacta la [email protected] intre timp am mai primit o plata in valoare de 2,1$ si i-am bagat inapoi la advertiser.
 
Da, ceea ce imi place este faptul ca imi iese castiguri mai mari decat bag ca advertiser, mai exact cumpar trafic ieftin si trimit pe un alt site al meu unde cateva retele imi contorizeaza intreg traficul din care imi iasa mai mult
 
dece nu ma lasa sa retrag? uitati ce imi da
Not same paypal adress. Retype again!
Please verify and retype your paypal account to withdraw the money, the request will be processed by an Administrator.
 
La mine a mers din prima, cand te duci pe withdraw completezi acolo in cele 2 casute emailu tau de la paypal adica si in prima si in cea de a 2 pui acelasi email
 
Cu placere. Ai ajuns la pragul de plata ? cam ce trafic ai ? eu am mai mult pe USA
 
e binisor 2 - 3 k pe zi dar in general la toate retelele care le-am folosit pana acum platesc destul de putin pe Romania, sunt curios dupa cat timp iti executa plata, la mine dura cam 1 zi dupa ce faceam cererea pentru plata.
 
Rog daca aveti amabilitatea cei care a-ti folosit sau folositi MegaCash.Biz sa atasati pe forum dovezile de plata.
 
Mi-am facut si eu cont de advertiser si am bagat 5 dolari in cont dar nici pana acum nu mi-au aparut banii acolo sa pot cumpara traffic.. banii s-au dus pe paypalul lu' iulian dar in cont pe megacash.biz nu apare nimic :)
 
Loading...
Back
Sus