PAYSAFECARD CU SMS

Tandorica

Member
Registered
Salutare.

As vrea sa va intreb daca cunoaste cineva un site prin care pot cumpara coduri paysafe cu plata prin SMS (orange,vodafone,telekom) nu conteaza reteaua...
sau eventual cu cod de reincarcare daca nu cu plata prin sms.
Tin sa precizez ca am cautat vreo 3 zile la rand pe tot google-ul si nimic de romania.

astept raspunsurile voastre
multumesc frumos
 
Nu e mai simplu sa cauti pe cineva care plateste gazduirea sau domeniile si el iti da banii paypal si tu iti iei paysafe ?
mai inteles, gresit sau poate am lasat eu de inteleg gresit, scz.
Nu am nevoie nici de domenii, nici gazduire...
vreau un site facut deja, care exista, pe care se fac transactii sa zic asa :) si care vinde coduri paysafe dar cu plata prin sms sau eventual prin cod de reincarcare...
gen are o rubrica si zice trimite sms cu textu paysafe 10 si tu trimiti si primesti automat un cod paysafe de 10..
sau introdu codul de reincarcare, si apoi primesti pe e-mail codul paysafe in valoare de suma depusa din cod..

sper ca m-am facut mai inteles de data asta
 
mai inteles, gresit sau poate am lasat eu de inteleg gresit, scz.
Nu am nevoie nici de domenii, nici gazduire...
vreau un site facut deja, care exista, pe care se fac transactii sa zic asa :) si care vinde coduri paysafe dar cu plata prin sms sau eventual prin cod de reincarcare...
gen are o rubrica si zice trimite sms cu textu paysafe 10 si tu trimiti si primesti automat un cod paysafe de 10..
sau introdu codul de reincarcare, si apoi primesti pe e-mail codul paysafe in valoare de suma depusa din cod..

sper ca m-am facut mai inteles de data asta
poate te ajuta:
 
multumesc dar nu e ce caut eu, are aceleasi tip-uri de plata ca restu site-urilor si in plus de asta nici nu e ceva romanesc cu prin care pot folosi orange,telekom,vodafone... oricum ms pt timpul acordat cautari !
imi pare rau, poate si eu m-am grabit.
in cazul in care nu cauti doar un serviciu online de achizitionare pinuri si esti deschis si la schimburi cu alti utilizatori poti incerca acest forum:
extreamcs.com/forum/anunturi/

am observat cateva postari chiar cu ceea ce cauti...
 
Am sa arunc un ochii sa vad despre ce e vorba !
multumesc oricum... si in continuare cine stie despre ce am cerut eu il rog sa lase un mesaj aici
 
Am sa arunc un ochii sa vad despre ce e vorba !
multumesc oricum... si in continuare cine stie despre ce am cerut eu il rog sa lase un mesaj aici
Eu am inteles ce vrei tu , dar tu nu ai inteles ce am zis eu...
ceea ce am zis este asa : Decat sa cauti site-uri cu care sa transformi creditul in paysafe, mai bine cauti baieti carora sa le platesti diverse servicii pe care oricum le-ar fi platit ei cu paypal...
De exemplu eu daca as avea nevoie sa achizitionez un domeniu decat sa-l platesc paypal as putea sa te ajut pe tine sa-ti dau paypal si sa-mi dai euro pe telefon si sa platesc domeniul...ai inteles acum ?
 
Eu am inteles ce vrei tu , dar tu nu ai inteles ce am zis eu...
ceea ce am zis este asa : Decat sa cauti site-uri cu care sa transformi creditul in paysafe, mai bine cauti baieti carora sa le platesti diverse servicii pe care oricum le-ar fi platit ei cu paypal...
De exemplu eu daca as avea nevoie sa achizitionez un domeniu decat sa-l platesc paypal as putea sa te ajut pe tine sa-ti dau paypal si sa-mi dai euro pe telefon si sa platesc domeniul...ai inteles acum ?
de acord cu tine, dar asta e valabila doar odata la ceva timp, gen nu ai face asta zilnic.
faza este ca eu am undeva la vreo 850 de euro credit si trebuie schimbat doar si doar in paysafe sau eventual skrill
 
Pai pe 850 euro sms cati vrei paysafe ?
iti dai seama ca nici unu la unu nu ai cum sa faci, dar ma rog voi m-ati inteles gresit.
Eu caut un site care vinde coduri paysafecard DAR care are ca metoda de plata pe langa metodele vestite gen debit card, paypal, skrill, s.a.m.d sa aibe si varianta de trimite SMS la nr XXXX cu textu gen PaySafeCard 10 si vei primi 10 euro, dar dupa telefon cu taxe cu tot ti-se retrage undeva la 10 euro si 40 de centi...
Nu ma intereseaza schimburi, nu ma intereseaza sa ii convertesc in alt sistem de plata decat PaySafeCard.
si faza este ca acum am 850... dar daca as gasi un site ca cel care il caut as putea ajunge undeva si la 2000 de euro credit pe saptamana..
 
iti dai seama ca nici unu la unu nu ai cum sa faci, dar ma rog voi m-ati inteles gresit.
Eu caut un site care vinde coduri paysafecard DAR care are ca metoda de plata pe langa metodele vestite gen debit card, paypal, skrill, s.a.m.d sa aibe si varianta de trimite SMS la nr XXXX cu textu gen PaySafeCard 10 si vei primi 10 euro, dar dupa telefon cu taxe cu tot ti-se retrage undeva la 10 euro si 40 de centi...
Nu ma intereseaza schimburi, nu ma intereseaza sa ii convertesc in alt sistem de plata decat PaySafeCard.
si faza este ca acum am 850... dar daca as gasi un site ca cel care il caut as putea ajunge undeva si la 2000 de euro credit pe saptamana..
Pai am inteles, cumpar eu paysafe si iti dau iar tu imi dai euro ..asta era ideea. :) Dar acum depinde de ce oferta ai tu si oricum orice retea se blocheaza dupa 5,6 sms-uri cu plata...
 
Loading...
Back
Sus