Pagina pentru poezii

Oprisan Alina

Cică dorm. Noapte bună!
Registered
Full Member
Pentru cine vrea sa urmareasca postarile mele zilnice poezii, citate, poze scrise cu proberbe scrise de mine https://www.facebook.com/aprflorentina05/
 
Imi pare rau ca sunt asa rau te poti supara pe mine, dar mai intai invata corect gramatica limbii romane iar apoi te poti apuca de scris poezii.
 
Imi pare rau ca sunt asa rau te poti supara pe mine, dar mai intai invata corect gramatica limbii romane iar apoi te poti apuca de scris poezii.

Mai bine abtine-te de la comentarii. Apreciez ca esti sincer dar chiar ca esti rau si nu imi bat capul cu vorbe rautacioase. Si eu stiu limba romana nu trebuie sa imi explici. Mai bine vezi de treaba ta daca nu iti place nu te uita. Eu accept critici cand le cer eu nu cand vreti voi
 
Atata timp cat ai postat pe un forum public inseamna ca ai cerut pareri nu? Sau ai postat pentru backlink? :D
 
Atata timp cat ai postat pe un forum public inseamna ca ai cerut pareri nu? Sau ai postat pentru backlink? :D

In primul rand nu am cerut pareri si in al doilea rand am postat pentru cine este interesat nu pentru rautaciosi ca tine :))
 
@Oprisan Alina fara scandal pe forum.
@J.D si-a dat parerea in topic iar tu o poti accepta sau ignora.
Trebuie sa intelegi comentariul lui si sa spui Multumesc. Cand cineva scrie poezii, cel care citeste se astepta ca autoarea/ autorul sa scrie corect.
Si eu fac foarte multe greseli gramaticale, de expresie, dar nu spune nimeni nimic pentru ca scriu cu totul altceva. Daca m-as apuca de poezie atunci lumea m-ar corecta.
 
Loading...
Back
Sus