Monetizare cont instagram/twitter !

kLande.

Active Member
Registered
Full Member
Cum spune si titlul caut idei de monetizare cont instagram si/sau twitter cu cateva zeci de mii de urmaritori, dar "whitehat", fara Cpa sau whitelabel. Nisa fiind modele/fete frumoase ...

Un exemplu de pagina (pagina din exemplu nu imi apartine): Login • Instagram

Eu in prezent am un cont de twitter care se aproprie usor usor de 30k si unul mai micut de instagram. Pe instagram nu am postat aproape deloc de mult timp, urmaritorii imi vin din link-ul pus pe twitter banuiesc, dar vreau sa ma apuc sa-l cresc si pe acela ...

Dar o data crescute, ma tot gandesc cum le-as putea monetiza, sau ce altceva as putea face cu ele. Alt avantaj e ca intru des in legatura cu fete care fac videochat sau onlyfans. Ele imi scriu, nu eu lor, pt promovari ...

Mi-a scris chiar si un studio de videochat sa-i ajut cu promovarea, dar nu aveam cum, ei voiau pt cateva sute de modele, ceea ce e imposibil cu o singura pagina, eu ii puteam ajuta cu cel mult 10-15 modele ...

Ma gandeam la 2 lucruri, una ar fi creearea unui site, dar nu stiu exact ce. Trebuie sa fie ceva mai "unic", altfel nu aduc nimic nou, nu fac mare branza fara investitii si o idee buna ..

Iar a doua idee (pe termen putin mai lung) ar fi sa investesc intr-un curs de fotograf/videograf si apoi si in echipament si sa fac treaba asta. Intrand in legatura cu foarte multe fete sigur as reusi sa colaborez cu cateva din ele, daca as ajunge la un nivel decent ca fotograf, evident.

Dar astept si alte idei. Voi ce ati face cu un cont pe nisa asta care are cateva zeci de mii de urmaritori ? Mersi ...
 
Loading...
Back
Sus