ma bucur s afac parte din RoForum.net

Infinity8

New Member
Registered
Buna ziua tuturor membrilor ai RoForum.net,

ma bucur sa am onoarea sa ma prezint, am 40 de ani nascut in Constanta, crescut din 84 in Germania, actual prin Spania ca mai cald si nea ajuns Merkel 8 ani :),
interessele mele sunt tehnologii noi, inteligenta artificiala, Blockchain, Nano Boots, monede cryptice precum Bitcoin/Club Coin/Etherum dar si altele ca exista la ora actuala peste 800 de monede virtuale pe plan golabal, sistemul finanicar mondial, matematica, Robotengeneering, sisteme si automatizare, Haiduc si revolutionar in sine , limbi straine vorbec 7 la nivel nativ + limba materna Romana, imi plac toate sporturile de contact , cu minge precum fotbal ,extreme Sports, MX Cross, DownHill MTB, Wake boarding, Kiteboarding, Snowboarding, apa si inotul fiind din sodia pestilor , visionar in Blockchain si tehnologii noi,

Sper sa fiu un membru constructiv a acestui Forum este prima data in viata mea cand particip al asa ceva si ma bucur si sunt neasteptator sa incepem

va multumesc anticipat pentru accept

Infinity8

P.S. cu scuzele de rigoare pentru eventuale greseli gramaticale am facut doar clasa 1 in romania ;).
va salut
 
Bun venit pe forum si daca ai nevoie de ajutor, tot ce trebuie sa faci este sa deschizi un topic si cineva te va ajuta.
Daca vrei sa contribui e si mai bine.
inteligenta artificiala
Cine crezi ca va fi primul pe viata, public, oficial la acest domeniu?
Facebook sau Google?
 
Bine ai venit
 
Frumoasa prezentare, Welcome!
 
Loading...
Back
Sus