La ce m-am uitat?

Shtrumphu

SEO Expert
Registered
Full Member
Freelancer
SEO Expert
Din seria "La ce cxxxt m-am uita?"
Am pus aici ca e posibil ca unii sa rada. Eu n-am ras. :|

59237803.jpg
 
nici eu nu am ras cand am vazut prima data acest clip. cred ca este cea mai enervanta reclama. oare aia de la bestjobs nu se uita pe ce arunca banii? sau a fost facut moka de cineva... :D
 
Probabil au zis hai sa facem o reclama tampita, poate starnim un viral... poftim, ati primit atentie si vreo 20 views de la noi. Multumiti?
 
Offf
dupa ce am scris 20 randuri un program care il instalam a facut refresh la pagina si acum trebuie sa scriu iar. :(

Cam asa functioneaza viral. faci ceva naspa, prostesc, enervant si lumea incepe sa vorbeasca despre el. firma va castiga free backlink, vizionari la clip, bani din vizionari si posibil ceva inscrieri.
Toate bune pana aici, insa eu ma intreb ce se intampla cu imaginea acelei firme. Eu daca eram client bestjobs acum, dupa acest clip m-as fi dus imediat catre ejobs.

Poate ar fi cazul sa facem si noi un video de genul pentru acest forum. Poate ajunge viral.. :D
 
Nu stiu ce sa spun despre incercarea de a ajunge viral, insa ce zici de un canal de YouTube pentru forum? Oricum, tutorialele pe care le fac nu le pot pune pe cele care le am, de exemplu la ala cu domenii a trebuit sa le pun pe videomega ca era mai rapid. Cu un canal insa pe YouTube se poate aduce trafic, mai tarziu se poate monetiza...
 
canalul este deaja facut. https://www.youtube.com/channel/UCdg17No_W0LwJZ0MpE-NnwQ/feed
parca se putea da acces la upload sau ceva de genul.
cand faci video pentru forum, poti pune logo de pe site, pe video.
la Camtasia Studio poti pune logo foarte usor.
Il poti pune pe acesta
2OoBwjQ.png

sau cel facut de @cnusi

sa imi lasi adresa de e-mail care ai cont pe google sa te trec ca manager.
 
Loading...
Back
Sus