Kodi...si atat!

Salut!
Atunci cand incerc sa instalez PVR IPTV Simple client, Kodi isi ia crash, asta pe build-ul 19.5 Al8ina Reloaded v1.8. Asta se intampla si cand incerc sa instalez The Crew de exemplu, probabil la toate add-onurile face asa. Insa, ma intereseaza PVR clients ca sa apara Live TV in meniul principal. Pe celelalte versiuni functioneaza, insa asta mi se pare mai user friendly pentru parinti ca sa o foloseasca.
Tin sa mentionez ca folosesc pe un firestick gen 3.
Multumesc anticipat, in caz ca nu exista o rezolvare. Daca nu... o sa foloseasca una din celelalte Builduri.
Multumim pentru efortul depus pentru builduri!
 
Nu vad niciunde install, imi da direct crash cand apas pe iconita..
Fac in felul urmator: intru la add-ons-> install from repository-> kodi add-on repository->PVR Clients->PVR IPTV Simple Client si cum apas pe iconita da crash.. la fel daca dau si info pentru app, tot crash.. Nu imi apare deloc sa instalez depedentele :(
Pe celelalte versiuni asa procedez si funcționează, am incercat si pe laptop aceeasi versiune si tot da crash.
Nu fac eu ce trebuie? De 2 zile tot incerc
 
Nu vad niciunde install, imi da direct crash cand apas pe iconita..
Fac in felul urmator: intru la add-ons-> install from repository-> kodi add-on repository->PVR Clients->PVR IPTV Simple Client si cum apas pe iconita da crash.. la fel daca dau si info pentru app, tot crash.. Nu imi apare deloc sa instalez depedentele :(
Pe celelalte versiuni asa procedez si funcționează, am incercat si pe laptop aceeasi versiune si tot da crash.
Nu fac eu ce trebuie? De 2 zile tot incerc
Man,nu-s acasa,nu pot testa.Poti incerca:Treci in skin estuary si incearca de acolo instalare pvr iptv cu revenire in skin reloaded.Bafta!Altfel dupa 3 feb.ma uit.
 
Nu vad niciunde install, imi da direct crash cand apas pe iconita..
Fac in felul urmator: intru la add-ons-> install from repository-> kodi add-on repository->PVR Clients->PVR IPTV Simple Client si cum apas pe iconita da crash.. la fel daca dau si info pentru app, tot crash.. Nu imi apare deloc sa instalez depedentele :(
Pe celelalte versiuni asa procedez si funcționează, am incercat si pe laptop aceeasi versiune si tot da crash.
Nu fac eu ce trebuie? De 2 zile tot incerc
...intru la add-ons-> install from repository-> kodi add-on repository->PVR Clients->PVR IPTV Simple Client si cum apas pe iconita da crash...Treci pe skin Estuary,dute-n iptv simple client,da-i pe iconita,dar nu instala ci install pe fiecare-n parte(adaptive,FFmpeg si RTMP)ulterior pvr si revenire in reloaded.P.S.Lasa mesaj ca, nu-mi dau seama daca ai rezolvat.Conteaza si viteza net,desi am reusit pe o conexiune de 5mbps.
 
Care dorește sa facă un ban din iptv ca și reseler sa îmi lase un mesaj în privat.
Provider nou preturi fără concurenta la credit ,asistenta panel personal .
Doar 2 € pe credit minim 20 de credite
@cretzu87
Se oferă credite și în avans și plata după ce sunt vândute la potențiali clienți.Acces la panel personal.
 
Ultima editare:
Mai bine iti iei DinBox.TV | Programe TV online oriunde în lume
Si nu te mai chinui cu scanari care merg cateva ore...
Cit îți dau ăștia de la dinbox sa le faci reclama ca de 2 luni ai zăpăcit ro forum cu cacati ăștia de la dinbox da de ce nu zici ca îți expui datele la card și jegoși aia pot face cumpărături cu cardul tău și ca toată șmecheria asta este sa puna măna pe datele bancare
 
Cit îți dau ăștia de la dinbox sa le faci reclama ca de 2 luni ai zăpăcit ro forum cu cacati ăștia de la dinbox da de ce nu zici ca îți expui datele la card și jegoși aia pot face cumpărături cu cardul tău și ca toată șmecheria asta este sa puna măna pe datele bancare
Prietene, daca platesti online cu cardu pe orice site vrei tu, tot la fel bagi datele cardului !
Decat sa iti dau tie 2 euro pe liste furate, mai bine platesc 1 euro pe aplicatia lor!
Apropo, tu vorbesti de reclama la reseleri?
 
Prietene, daca platesti online cu cardu pe orice site vrei tu, tot la fel bagi datele cardului !
Decat sa iti dau tie 2 euro pe liste furate, mai bine platesc 1 euro pe aplicatia lor!
Apropo, tu vorbesti de reclama la reseleri?
Tu confunzi mere cu pere cind bagi datele la card pe un site unde faci cumpărături ala e un site autorizat în schimb dinboxul tău e un site pirat care chiar asta urmărește furtul datelor bancare în scurt timp ăștia or sa dispară și apoi lumea o sa se plângă ca le dispară bani după card ăștia sunt din Asia și acolo o sa facă cumpărături cu aceste date bancare pentru ca în Asia bani se retrag după 8 zile după ce ai făcut cumpărături
 
Tu confunzi mere cu pere cind bagi datele la card pe un site unde faci cumpărături ala e un site autorizat în schimb dinboxul tău e un site pirat care chiar asta urmărește furtul datelor bancare în scurt timp ăștia or sa dispară și apoi lumea o sa se plângă ca le dispară bani după card ăștia sunt din Asia și acolo o sa facă cumpărături cu aceste date bancare pentru ca în Asia bani se retrag după 8 zile după ce ai făcut cumpărături
da tu de unde stii?
Te ocupi si tu cu asa ceva de ai habar?
De 1 an tot zici asa, vaisamar!
merele si perele tale cred ca sunt acree rau...
Apropo, mai ia vreo gura de aer, doar asa cat sa mai pui si tu vreo virgula , pe ici - colo...
 
Loading...
Back
Sus