Iptv

phyfica

New Member
Registered
Bună ziua ma numesc Cristian locuiesc în Uk. As dori mai multe informații despre iptv și care este cea mai bun serviciu de iptv din România. Am instalat pana azi:
1 ROHD IPTV - Calitatea lasă de dorit prin prisma faptului ca dacă folosești canalele hd cand schimb de la unul la altul îți dispare imaginea.
2 ACASA MAX ULTRA - sunt foarte ieftini. Biblioteca de filme și seriale actuala la zi dar se schimba canalele în loc de TVR2 îți apare primasport în loc de Realitatea TVR Folclor și asa mai departe.
3 Metrick IPTV (Tivimate)- Relații cu publicul foarte proasta calitate. Nu își menține starea sistemelor în funcțiune. Dispar canale de pe o zi pe alta.
 
Cauta dinbox tv. Preț de 1 Euro pe luna sau 12 pe an.
Salut. La mine pe tv (Tcl) android, dinboxtv merge bine, dar, uneori se mai întrerupe. Singura mea MARE întrebare este legata de plata cu cardul...faptul ca îți cer toate datele cardului. Ați auzit cumva cazuri sa fi tras (furat) banii cuiva de pe card? P.s.: Evident, ma refer la alți bani afara de cei achitați pt abonamentul de 1 €.
 
Online sunt multe siteuri unde poti avea CC virtual fara cost adițional.
Adăugi bani pe acel card si îl folosești unde vrei.
Poti avea CC virtual separat pentru orice vrei tu.
 
Se pun TOATE datele de pe card. Nume, cont și inclusiv cele 3 cifre de siguranță. Ești sigur ca nu pot face plăți online având toate datele necesare?!
oriunde faci plati online, adaugi acele date, fara ele este imposibil ! Plus ca datele acelea le bagi pe site-uri dedicate platilor online, nu il bagi direct in aplicatia aceea.. fa plati cu toata increderea
 
Puteți cauta online virtual credit card
Sau instant virtual credit card
Eu personal folosesc wise pentru ca este fast si usor de folosit,plus pot face cate carduri virtuale vreau si inchis imediat.
Sau cautati
Prepaid virtual card
 
Loading...
Back
Sus