IPTV - MAC - PORTAL - M3U

Ultimate iptv playlist loader pro, ott navigator, iptv extreme, etc
Care dintre ele este mai bună, mai ușor de navigat, căutat programe, și de atașat listele m3u ? Aceste programe trebuiesc plătite o singura dată sau cum este ??
Pe un alt TV am un program MEGA IPTV, plătit, unde eu pur și simplu daca adaug o lista m3u , canalele îmi apar sub forma de coduri și nu le deschide....
Mulțumesc mult...
 
Care dintre ele este mai bună, mai ușor de navigat, căutat programe, și de atașat listele m3u ? Aceste programe trebuiesc plătite o singura dată sau cum este ??
Pe un alt TV am un program MEGA IPTV, plătit, unde eu pur și simplu daca adaug o lista m3u , canalele îmi apar sub forma de coduri și nu le deschide....
Mulțumesc mult...
Ultimate iptv playlist loader pro și iptv extreme pro le am cumpărate.
Amândouă sunt bune, exista liste sau coduri care nu funcționează pe una din ele și funcționează pe cealaltă.
Ott nu îl folosesc, nu prea ma încântă cum funcționează.
Kodi îl am pentru filme și seriale.
 
Care dintre ele este mai bună, mai ușor de navigat, căutat programe, și de atașat listele m3u ? Aceste programe trebuiesc plătite o singura dată sau cum este ??
Pe un alt TV am un program MEGA IPTV, plătit, unde eu pur și simplu daca adaug o lista m3u , canalele îmi apar sub forma de coduri și nu le deschide....
Mulțumesc mult...
Pe un alt TV am un program MEGA IPTV, plătit, unde eu pur și simplu daca adaug o lista m3u , canalele îmi apar sub forma de coduri și nu le deschide....
Pune o poza sa vedem si noi...
 
Vezi atașament 32813
╔════⦿PARANORMAL SPEED❌ ⦿═══════╗
╠═▪️:➩ PORTAL
╠═▪️:➩ PORTAL
╠═▪️:➩ 00:1A:79:8C:CF:06
╠═▪️:➩ September 14, 2024, 12:00 am 300 Days
╠═▪️ :➩ 18-11-2023 13:00:43
╠️══⦿ ✰ ⦿═══✪
╠═▪️:➩ D1BF83F10B3BC1167514F2024471190D
╠═▪️:➩D1BF83F10B3BC
╠️══⦿ 1:⦿═══✪
╠═▪️ AB56A20CDDF05A820EB160C3F43AAE56F24A55B6BC1A449657CDFD8CF46C6DDD
╠️══⦿ 2:⦿═══✪
╠═▪️ 07B74419458B985D3EAA3D37D9DAB21A993C8DB4F0E3BC78A06E7558A333C127
╠═▪️ :➩ ✅
╠═▪️ :➩ Finla
╚═══⦿️️️️✰
╔─━━━━░★░━━━━─╗
()
╚─━━━━░★░━━━━─╝
╠═⦿{ «▪️» All «▪️» |AR| BEIN SPORTS AFC «▪️» |AR| BEIN SPORTS «▪️» |AR| BEIN SPORTS 4K «▪️» |AR| BEIN SPORTS ᵁᴴᴰ «▪️» |AR| BEIN SPORTS ARABIC (UK) «▪️» |NL| ALGEMEEN «▪️» |NL| SPORT «▪️» |NL| VIAPLAY SPORT «▪️» |NL| ESPN PLAY PPV «▪️» |NL| KINDEREN «▪️» |NL| FILMS EN SERIES «▪️» |NL| ENTERTAINMENT «▪️» |NL| MUZIEK «▪️» |NL| NATUUR «▪️» |NL| REGIONAAL «▪️» |NL| BUITENLAND «▪️» |EU| NEDERLAND 4K ULTRA «▪️» |ES| REPETICIÓN DE FÚTBOL «▪️» |ES| ESPAÑA HEVC «▪️» |ES| DEPORTES «▪️» |ES| GENERAL «▪️» |ES| ESPAÑA DAZN PPV «▪️» |ES| CINEMA «▪️» |ES| NIÑOS «▪️» |ES| DOCUMENTALES «▪️» |ES| LOCALS «▪️» |ES| M.PELICULAS «▪️» |EU| 24/7 SPANISH «▪️» |DE| ALLGEMEINES «▪️» |DE| SPORT «▪️» |DE| DAZN PRIME «▪️» |DE| DYN NETWORK «▪️» |DE| SKY FILM UND SERIE «▪️» |DE| KINDER «▪️» |DE| UNTERHALTUNG «▪️» |DE| REGIONAL «▪️» |DE| 4K+ PAKET «▪️» |DE| NATUR «▪️» |EU| 24/7 GERMANY «▪️» |IT| GENERALE «▪️» |IT| CINEMA «▪️» |IT| SPORT «▪️» |IT| BAMBINI «▪️» |IT| DOCUMENTARIO «▪️» |UK| GENERAL «▪️» |UK| NEWS «▪️» |UK| ENTERTAINMENT «▪️» |UK| SPORTS «▪️» |UK| EPL SOCCER «▪️» |UK| EFL SOCCER «▪️» |UK| NATIONAL LEAGUE «▪️» |UK| AMAZON PRIME «▪️» |UK| DISCOVERY+ PPV «▪️» |UK| DAZN PPV «▪️» |UK| VIAPLAY PPV «▪️» |UK| MOVIES «▪️» |UK| KIDS «▪️» |UK| 24/7 KIDS «▪️» |UK| DOCUMENTARY «▪️» |UK| DISCOVERY+ «▪️» |UK| 24/7 FLEX «▪️» |UK| MUSIC «▪️» |UK| PPV EVENTS «▪️» |UK| WORLD SPORTS «▪️» |UK| SCOTTISH FOOTBALL «▪️» |UK| OTHER SPORTS «▪️» |IE| IRELAND «▪️» |NA| 24/7 ENGLISH 4K «▪️» |PT| EMGERAL «▪️» |PT| DESPORTO «▪️» |PT| FILMES E SÉRIES «▪️» |PT| DOCUMENTARIOS «▪️» |PT| CRIANÇAS «▪️» |PT| INTERNACIONAL «▪️» |GR| ΕΛΛΑΔΑ «▪️» |GR| ΚΥΠΡΟΣ «▪️» |GR| ΣINEMA «▪️» |GR| ΑΘΛHTIKA «▪️» |GR| ΠAIΔIKA «▪️» |BLN| SPORTS «▪️» |BLN| SERBIA «▪️» |BLN| CROATIA «▪️» |BLN| BOSNIA «▪️» |BLN| SLOVENIA «▪️» |BLN| MACEDONIA «▪️» |BLN| MONTENEGRO «▪️» |AU| AUSTRALIA «▪️» |AU| AU ESPN PLAY PPV «▪️» |AM| CANADA «▪️» |NA| CANADA FR «▪️» |NA| HOCKEY LEAGUE «▪️» |AM| CANADA DAZN PPV «▪️» |AM| AHL PPV «▪️» |NA| USA GENERAL «▪️» |NA| USA NEWS «▪️» |NA| USA KIDS «▪️» |NA| USA MOVIES «▪️» |NA| USA SPORTS «▪️» |NA| USA ABC «▪️» |NA| USA CBS «▪️» |NA| USA FOX «▪️» |NA| USA NBC «▪️» |NA| USA PBS «▪️» |NA| USA CW & MY «▪️» |NA| USA AMC+ NETWORK «▪️» |NA| USA HULU NETWORK «▪️» |NA| USA HBO MAX NETWORK «▪️» |NA| USA STARZ NETWORK «▪️» |NA| USA PEACOCK NETWORK «▪️» |NA| USA NBA «▪️» |NA| USA NFL «▪️» |NA| USA NHL «▪️» |NA| USA NBCS «▪️» |NA| USA MLB «▪️» |NA| USA MILB «▪️» |NA| USA NCAA «▪️» |NA| USA DAZN PPV «▪️» |NA| USA B1G+ PPV «▪️» |NA| USA FLO PPV «▪️» |NA| USA ESPN+ «▪️» |NA| USA MLS «▪️» |NA| USA FLO «▪️» |NA| TUDN SPORTS «▪️» |NA| PPV LIVE EVENT «▪️» |NA| TELEMUNDO «▪️» |NA| UNIVISION «▪️» |NA| UNIMAS «▪️» |NA| 24/7 ENGLISH «▪️» |SA| CARRIBEAN «▪️» |NZ| NEW ZEALAND «▪️» WORLD CRICKET «▪️» FOR ADULTS «▪️»
╔─━━━━░★░━━━━─╗
()
╚─━━━━░★░━━━━─╝
╠═⦿️{ «▪️» All «▪️» VOD - APPLE+ [MULTISUB] «▪️» VOD - APPLE+ KIDS «▪️» VOD - DISNEY+ [MULTISUB] «▪️» VOD - DISNEY+ KIDS «▪️» VOD - NEW ADDED [EN] «▪️» VOD - KIDS [EN] «▪️» VOD - OTHERS [EN] «▪️» VOD - ENGLISH 4K «▪️» VOD - ACTION [EN] «▪️» VOD - ITALY [IT] «▪️» VOD - TOP 500 IMDB «▪️» VOD - GERMANY [DE] «▪️» VOD - AFRICAN [AF] «▪️» VOD - ALBANIA [AL] «▪️» VOD - SPAIN [ES] «▪️» VOD - SCANDINAVIA MULTISUB [MU] «▪️» VOD - GREECE [GR] «▪️» VOD - INDIA «▪️» VOD - NETFLIX [MULTISUB] «▪️» VOD - NETFLIX KIDS [MULTISUB] «▪️» VOD - NETFLIX ASIA [MULTISUB] «▪️» VOD - NETFLIX HEVC [MULTISUB] «▪️»
╔─━━━━░★░━━━━─╗
()
╚─━━━━░★░━━━━─╝
╠═⦿{ «▪️» All «▪️» SRS - SPAIN [ES] «▪️» SRS - NETFLIX [MULTISUB] «▪️» SRS - NETFLIX KIDS «▪️» SRS - APPLE+ [MULTISUB] «▪️» SRS - APPLE+ KIDS «▪️» SRS - DISNEY+ [MULTISUB] «▪️» SRS - DISNEY+ KIDS «▪️» SRS - NEW ADDED [EN] «▪️» SRS - TURKISH SERIES SUB [EN] «▪️» SRS - HULU [EN] «▪️» SRS - KIDS [EN] «▪️» SRS - GREECE [GR] «▪️»


[/SP
 
Ultimate iptv playlist loader pro și iptv extreme pro le am cumpărate.
Amândouă sunt bune, exista liste sau coduri care nu funcționează pe una din ele și funcționează pe cealaltă.
Ott nu îl folosesc, nu prea ma încântă cum funcționează.
Kodi îl am pentru filme și seriale.
Cele 3 menționate că fiind bune, funcționează pe TV Android ? Eu am un Tv Android.
Inca ceva,.. de unde pot descărca liste m3u actuale ? Voi probabil sunteți demult in temă cu toate astea... eu am abonament plătit pe Mega IPTV, însă vreau sa atașez și alte programe într-un alt App .. Mulțumesc anticipat ...
 
Cele 3 menționate că fiind bune, funcționează pe TV Android ? Eu am un Tv Android.
Inca ceva,.. de unde pot descărca liste m3u actuale ? Voi probabil sunteți demult in temă cu toate astea... eu am abonament plătit pe Mega IPTV, însă vreau sa atașez și alte programe într-un alt App .. Mulțumesc anticipat ...
Da, sunt apk, deci pentru Android.
Să știi că lista pe care nu știi să o folosești nu are canale românești, am testat-o eu chiar cu IPTV Extreme Pro care suportă liste mac.
Pentru liste m3u intră aici: Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil | RoForum.Net - #BeforeTheyDeleteUs
Pentru liste mac intră aici: Canale Tv Gratis Romania ( StbEmu ) | RoForum.Net - #BeforeTheyDeleteUs
 
Da, sunt apk, deci pentru Android.
Să știi că lista pe care nu știi să o folosești nu are canale românești, am testat-o eu chiar cu IPTV Extreme Pro care suportă liste mac.
Pentru liste m3u intră aici: Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil | RoForum.Net - #BeforeTheyDeleteUs
Pentru liste mac intră aici: Canale Tv Gratis Romania ( StbEmu ) | RoForum.Net - #BeforeTheyDeleteUs
Spune-mi te rog, din listele MAC ce adresa trebuie sa atașez și unde ?
Eu am instalat un app plătit cu canale Românești MEGA IPTV, .. aici pot pune și liste MAC să vizionez și alte canale ?
 
Spune-mi te rog, din listele MAC ce adresa trebuie sa atașez și unde ?
Eu am instalat un app plătit cu canale Românești MEGA IPTV, .. aici pot pune și liste MAC să vizionez și alte canale ?
Ţi-am răspuns deja că nu folosesc și nu știu nimic despre aplicaţia MEGA IPTV, deci habar n-am dacă știe de listele mac. Sper să te lămurească alţii care o au instalată.
 
Ultima editare:
Cum e acesta m3u l-am atașat , știu unde , și l-am testat .... Sunt câteva programe care funcționează la arabi,...
Te rog spune-mi, unde pot găsi, descărca liste m3u actuale ? Sau se pot actualiza cele vechi ? Cum funcționează că nu știu ...
 
Loading...
Back
Sus