Girl fails 2016 - Top 10 stupid girls .

yepuras

Vedeta
Registered
Full Member
Girl fails 2016 - Top 10 stupid girls .
Sincer nu stiu daca e tocmai top 10 dar cu siguranta astea sunt cele mai proaste gagicute ce am reusit sa le gasesc pe net , have funn .

 
Voi incerca si trebuie sa recunosc ca este cel mai reusit de la aceasta categorie pe care am reusit sa-l fac pana acum , multam tuturor .
 
Primul mi-a plăcut cel mai mult :)
Buna ideea lui Alex, sa ne mai destindem si noi
 
Uite @yepuras cat face o postare pe forum si cateva comentarii la topic.
e17d5b135650493baaeb06d24e586374.png


Mai e nevoie de explicatii?
 
Arata super si sincera sa fiu chiar ma gandeam ca o sa se intample ceva de genul asta , totusi sigur nu cred suta la suta ca este doar postarea si comentariile ci este si faptul ca deja forumul a intrat pe un fagas bun si asta ajuta foarte mult si la postari .
 
Google pune mult accent pe angajament. Am demonstrat si la alte postari unde au ajuns imediat pe prima pagina.
Daca google vede ca la o postare, url, video, etc userii reactioneaza il urca cat mai sus, pentru ca in viziunea lui continul este relevant, interesant cautat de useri.
si faptul ca deja forumul a intrat pe un fagas bun si asta ajuta foarte mult si la postari .
Multumesc si da, ai dreptate. Forumul este vazut bine de google pentru ca avem doar continut de calitate. Chiar daca unii fac anti seo la forum.
 
Continuam sa va facem ziua mai buna de dimineata cu inca o noua compilatie :
Girl Fails 2016 - Top 10 dumb girls fail .
Si sincera sa fiu mie imi place faza cu rusoaica care cade si tot se duce in prapastie iar baietii stau si o filmeaza si tot se mira zicand uite ca tot se duce iar celelalt completeaza gata s-a oprit a ajuns la fund :) .

 
Prezentările de moda sunt preferatele mele ...ca si in real life ma amuz copios când vad cate una care s-a urcat cu scara pe tocuri si nu mai poate de gagica si isi rupe gâtul :)
 
Astazi va incant tot cu o compilatie din care insa lipsesc fetele .
Funny Video Fails 2016 || A Fail Compilation 2016

 
Fail compilation 2016 , fails of the week .

Astept de la voi un reply cel putin la clipuri sa stiu daca reusesc sa va fac sa rad , have funn .

 
multam Alex , sincer pe langa faptul ca vin si cate 2 sau 3 dolari pe zi garantat deacum , a inceput si sa-mi placa .Era enervant ca nu gaseam sursa de unde sa iau clipuri mici , acum ca am gasit cateva mii , este amuzant si distractiv .
 
Loading...
Back
Sus