Filelist traieste si nu este cercetat penal

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Cei care folositi filelist stiti ca nu a functionat cateva zile. Unele ziare si bloguri din Romania au publicat imediat articole ca filelist ar fi inchis din cauza unor cercetari penale.
Cei din staf tocmai au facut un anunt pe facebook care il gasiti mai jos.
jcys8Uq.png

Asa ca treceti la treaba pentru a recupera zilele care nu a fost online.
 
va dati seama daca pica filelist-ul, ca pica o groaza de site-uri de filme online :D
 
Cei de la FileList au rezistat si cred ca o sa reziste mult timp online pentru ca sunt o comunitate privata, pe baza de invitatii. Cred ca proprietarii de drepturi de autor (care nu au cont pe site) nu pot vedea ca le-au fost incalcate drepturile si nu fac nicio plangere.
 
Cei de la FileList au rezistat si cred ca o sa reziste mult timp online pentru ca sunt o comunitate privata, pe baza de invitatii. Cred ca proprietarii de drepturi de autor (care nu au cont pe site) nu pot vedea ca le-au fost incalcate drepturile si nu fac nicio plangere.
Nu cred ca e asta. Oricine poate face rost de un cont pe filelist.
Cred ca echipa din spate e una cu relatii puternice, buni hackeri si bani destui in buzunare.
Crezi ca google adsense va bana contul celor de la anonymous?
 
pe mine nu ma lasa sa intru ca cica nu e buna parola am cerut recover si nu e bun nici mailul
 
pe mine nu ma lasa sa intru ca cica nu e buna parola am cerut recover si nu e bun nici mailul
La mine functioneaza chiar bine. Ieri ma puteam loga dar restul era mort.
Da pe facebook un mesaj la admini poate te rezolva. :D
 
Loading...
Back
Sus